Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan sokat alszik a csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan sokat alszik a csajom?

Figyelt kérdés
Egész héten melózunk és mikor eljön a hétvége, hogy összbújhassunk vagy közös hétvégi programot csinàljunk ő végig alvàssal tőlti. Hétköznap se aktív munka után. Kérdeztem fàj e valamilye, vagy fàradékonysàgot érez, de ő azt felelte neki ez jól esik. Egyre unalmasabb ez a kapcsolat így. Nem jàrunk el sehova se mert nincs kedve, de én se mehetek egymagam sehova. Ha el is szabadulok pàr óràra annak nagyon nem örül. Egyre kevesebb a sex mert ő inkább alszik vagy tv-t néz vagy facebookozik. Depressziós lenne vagy szimplàn unalmasnak érzi magát mellettem. Nem mond semmi konkrétumot csak azt, hogy ő ilyen és pont.

2018. okt. 28. 08:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha ő ilyen és nem hajlandó egy kicsit sem változtatni a dolgokon akkor jobb ha keresel magadnak mást.
2018. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem írtad, mennyit alszik. Azt sem, hogy régebben ez másképp volt-e.

Elvileg pl. pajzsmirigy-probléma is lehet mögötte.

Az elég rossz, hogy nem is akar változtatni, hanem "ő ilyen és pont". Az még rosszabb, hogy akkor nélküle te sem mozdulhatsz ki. Eleve azt megszabni, hogy a másik kimozdulhat-e, az eléggé gáz.

2018. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Régen is elég gyakran aludt de akkor még hébe-hóba eljàrtunk szórakozni. Több közös programokat szerveztünk. Amióta összeköltöztünk egyre gyakrabban azt érzékelem mint egy tipikus nyugdíjas évek.
2018. okt. 28. 08:33
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Igen, pajzsmirigy alulműködés is lehet a fáradékonyság mögött. Vagy csak irdatlan sok meló. Ha mindig csak a facebook, tv és más ilyen felszínes elfoglaltságok jellemezték, akkor ő nem egy erős szellemi ember, nívót képvisel. Én nem érezném jól magam olyannal, aki nem szeret olvasni, művelődni, főzni, kimozdulni a természetbe, sportolni stb. Mindemellett alap a jó, mély, máskor vicces beszélgetések, a mi lenne ha témájú fantázia kibontások, elkalandozások, filózgatások is. Hm...nem könnyű ilyen barátnőre lelni.


Az emberek jó része lusta. Mind fizikálisan, mind mentálisan. Sokan beérik kapott válaszokkal, nem tesznek fel komplex, a létezéssel kapcsolatos kérdéseket és emiatt nem is keresnek, kutatnak válaszok után. Épp csak kijelentik, hogy ők ilyenek, fogadd el. Ok, meg van a joguk hozzá, de akkor neked is ahhoz, hogy külön utakon folytassátok, mert nem egymást keresitek.

2018. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A munkàja monoton és egyhangú. Egy asztalnàl ül és minőséget ellenőriz. Az enyém ugyan ez amit kijelenthetek, hogy gyerekjáték. Nincsenek egyàltalàn baràtai csak én vagyok neki meg az édesanyja. Nem szeret közösségbe jàrni vagyis én ezt veszem észre. Szeretem, de belül fàj, hogy ilyen. Régen nem volt ilyen rossz, de minnél tovább annàl rosszabb.
2018. okt. 28. 08:42
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Ez elég depressziógyanús helyzet. Próbálj beszélni vele, felrázni, programot csinálni, magaddal rángatni; ha nem megy, akkor jó eséllyel úgyis szakítás lesz a vége.
2018. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg vashiány?
2018. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Próbáld elküldeni orvoshoz, pszichológushoz. Biztosítsd arról, hogy támogatod, mellette vagy, stb. Ha nem és nagyon NEM, mert "ő ilyen", akkor viszont el kell gondolkodnod, hogy egy életvidám, problémamegoldó nőt vagy egy saroklakót akarsz magad mellett tudni.
2018. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Én akkor kaptam össze magam (értsd én voltam a barátnőd helyzetében) amikor a párom rávilágított arra, hogy ez az élet nem normális! "Nem ilyen vagyok", mert nekem tényleg úgy tűnik, hanem abnormálisan sokat alszok, mintha menekülnék az élet elől. Akkor kezdtünk el eljárni sétálni közösen. Kezdetben csak hétvégi bevásárlás volt. Majd azon felül séta a közeli parkba.

Elmentem orvoshoz. Szedtem vitamint. Eljártam jógára stb.

Szembesítsd vele, hogy az élete az sajnos nem fenntartható és nagyon aggódsz érte.

2018. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam többször beszélni vele a dologról és most, hogy elgondolkoztam rajta, lehet hogy tényleg depressziós. Tényleg maximálisan próbáltam mibden téren a kedvébe jàrni, de mint mindenkinek nekem is egyszer elfogy a lelkierőm pàtyolgatni. Szeretem, de ez az életszinvonal félek, hogy magàval fog ràntani. Otthagyni képtelen vagyok, de mellette így nehéz.
2018. okt. 28. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!