Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért csinálja ezt? Mire jó neki? Miért nem szakít?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a barátommal és nem igazán volt az elején sem egy nagyon vidám kapcsolat. Most volt a szülinapom és volt egy kis náthája és egész nap nem is érdekeltem. Szóval nem szerelmes belém el mondta és kB 2 éve nem volt barátnője, a kapcsolatunk se merre nem halad hetente max ha 2x találkozunk már alig szexelünk mert mindig fáradt van valami baja... A barátaival minden hova el megy ,de velem sehova úgy kell könyörögnöm, hogy menjünk el. Ha el megyünk is nagyon ritka vagy ha neki is kell valami amúgy sehova mondja ,hogy szeret ,de szerintem nem. Alig foglalkozik velem... Mondjátok már el srácok mert én nagyon nem értem, hogy ez hogy is van nálatok.
2018. okt. 29. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra vár hogy te szakíts.
2018. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már tőle, de azt mondta nem akar.
2018. okt. 29. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Es jol mondta... Te kell kidobd. 1 so kapcsolatomnal pont igy voltam, nem tudtam mit akarok, hogy kommunikaljam a dolgokat ugy hogy a masikat ne bantsam meg stb stb. A lenyeg h huztam addig amig az exem szakitott velem.
2018. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért jön vissza más nap, hogy még sem és maradjunk együtt?
2018. okt. 29. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nincs más, így jó vagy te is
2018. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem szakit? Ugyan már! Hát azért, mert ez így nagyon kényelmes neki... még mindig ott van egy ilyen önmagát kellően nem becsülő ingyen-puncija. És te miért nem szakítasz?
2018. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!