Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom kifordult magából?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom kifordult magából?!

Figyelt kérdés
Egyutt vagyunk a párommal több mint 4 éve. Kapcsolatunk elejen sokat veszekedtunk,több problema is volt,aztán egy szakítás utan megoldódott. Általában minden heten talalkozunk,naponta szoktunk beszelni vagy esetleg 2naponta. A kapcsolatunk nagyon jo volt ezidaig. Mindent meglehetett beszelni a barátommal,jól el voltunk. Az előzmények pedig a következők: Múlt hónapban rosszul lett elvitte a mentő,magas vérnyomása miatt,gondolom,hogy a cigi miatt..nem kapott levegot stbstb. Elmagyaráztam neki h abba kene hagynia,de miutan jobban lett újra cigizett,mintha nem is neki mondtam volna,teljesen lesz..ta,nagyon ideges voltam Multheten elromlott a telefonja,de munka utan este fent volt nem keresett pár napig kozbe inni is volt a baratjanal,aminek örültem mert mostanaban szomorú h neki nincsenek már baratai,csak ő maradt neki. Miutan ramirt 4naprs ra nem volt semmi gond,majd miutan mondta hogy másnap is ott van meg isznak és muszaj bírnia az ivaszatot. Sztem azért erőltetni ennyire h jobban feloldódjon,mert nem igazan bírja a piat sem. Mondtam neki h azért annyira mem kene innia,mert eléggé féltem az előző incidens ota. Masnap rairtam h miért nem keres ilyenkor amikor egesz nap fent van. Fújta a magáét hogyha már nem foglalkozik velem minden bajom van,Sztem se kell osszeragadva lenni de azért napi 5perc beszélgetés igazan beleférne szerintem,miutan 4napig nem keresett. Utana neki is elmondtam és nem irt ra semmit,ma is irtam neki arra sem reagált. Most már hagyom ot,de elegem van ebbol a viselkedesebol amikor eddig normalis volt.. Néha eleg gyerekes a viselkedese,nem reg beszélgettünk rola,hogy mi van vele mostanaban és mondta h gondolkozik..aztán szobajott h tervezgeti a jövőjét és így nagy komolyan bevágta,hogy nem velem tervezi..amit nagyon nem tudtam hova tenni,de allitolag csak viccelt.. de ebbe nem tudom mi volt olyan vicces :D nagyon nehéz ezt a hosszu sztorit elmeselni röviden
2018. okt. 29. 22:22
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ja és az is mostanaban történt,hogy volt egy lany akivel 2evvel ezelőtt flortolgetett amire rajottem. Azota törölgeti az uzeneteit,de igyis rájövök h kivel beszelget. Majd nem olyan reg irt neki ez a lany akivel csak haverok vagy én nem is tudom, a lánynak is van baratja. A párom megmutatta h nem törli már ki az ízüket mert felesleges úgyse beszélnek semmi olyanról. De aztán meglattam h a párom elmesélte a lánynak h én milyen feltekeny vagyok meg kb milyen bolond :DD hat aztán megint felment a pumpa igazan h h beszel rolam,amikor teljesen jogosan nem orulok neki :D ezután mondta h igazam van ne haragudjak
2018. okt. 29. 22:30
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar már veled lenni, ennyi az egész.
2018. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
15%

De pl biztos nem tetszik neki az sem, hogy papolsz és ellenőrizgeted. Ne cigizzen, ne igyon, gondolom felnőtt ember, el tudja dönteni mit csináljon.

Az hogy napokig nem keres, azt jelenti nem érdekli mi van veled, és ő sem akar neked beszámolni.

Az meg hogy nem veled tervezi a jövőt...mindent elmondott egyértelműen.

Hány évesek vagytok?

2018. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Dehat az h lehetséges amikor eddig ő volt az aki már reggelrol irt, meg mindig velem akart lenni? :D meg 1000 dolgot írhatnek meg.. ezeket a megbolondulasokat nem ertem neki..
2018. okt. 29. 22:36
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem ellenorizgetem ot egyaltalan!! Az igaz h mostanaban sokat papolok neki rola de szerintem igenis van oka!! Nem tiltottam tole el hanem csak mondom neki h vegyen vissza,de kb hülyére nez
2018. okt. 29. 22:38
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom ot megfejteni képtelenség.. pár hete meg azt mondta h lassan osszekoltozunk meg ilyesmi de ezekről hosszu lenne beszámolni itt.. jön neki egyszer ilyen hülyeség az agyába utana meg összeveszunk majd latom h lányokat lajkolgat, biztos beszél is vkivel kozbe aztán pár nap vagy 1hét és ő keres h így meg úgy talalkozzunk hiányzok neki.. egyszerűen érthetetlen!!!
2018. okt. 29. 22:42
 7/39 anonim ***** válasza:
97%

Nem érthetetlen. Teljesen egyértelmű, csak te nem akarod látni.

Nem szeret, nem kellesz neki, visszamegy mert épp nincs más, vagy nem úgy jön össze amit tervezett, amint lesz olyan akkor te repülsz.

Az hogy oka van a papolásnak, néha bölcsebb hallgatni, vagy lépni. Még szép, hogy nem tiltod bármitől is, semmi jogod hozzá.

2018. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban vagytok 4 éve, és igen, nem vagytok összenőve, de nincs 5 perce sem a barátodnak, hogy legalább beszéljetek egymással?

Mindketten tudjuk, hogy ideje lenne, de nem erőlteti. Szerintem egyáltalán nem viccelt azzal, hogy nem veled képzeli el a jövőt...

Viccből sem mondanék ilyet, legalábbis nem látok magam előtt olyan "környezetet" ahol egy ilyen "POÉNT" elsütnék a páromnak.

2018. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
4 éve együtt vagytok, de még nem haladtatok semmit. Se összeköltözés, se eljegyzés. Heti 1 találkozás nem felnőtt kapcsolat. Inkább tini bohóckodás. Ráadásul a barátod megmondta, hogy nem veled tervezi a jövőjét. Mennyi időt akarsz még elpazarolni?
2018. okt. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Amig nincs lo, jo a szamár is tipikus esete
2018. okt. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!