Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mellette állnátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mellette állnátok vagy szakítanátok?

Figyelt kérdés

A párom sokszor hülyének nézett,megalázott,titkolozott,hazudozott,bunkó volt,azonban megigérte,hogy több ilyen nem fordul elő,rájött,hogy kit is veszítene,ha szakítana velem.

Igazából nem vagyok hülye,eléggé elgondolkoztam,hogy nem érdemelte meg a törődésemet.

Azt leszögezném,hogy nőkről titkolózott,titokban beszélt velük,de elvileg csak haveri szinten,viszont pl.fesztiválozni is másokkal ment,nem velem.

Mindegy,lényeg a lényeg,hogy már nem bízom benne,ami nélkül nem működik semmi,viszont rengeteg problémája van,ami miatt úgy érzem,mellette kellene állnom.

Sokszor ez elbizonytalanít,hogy alig beszélünk napközben,nem találkozunk sokat,mert maga alatt van,be van a szobájába zárkózva és még csak nem is elérhető.

(Otthoni körülmények borzasztóak)

Azt hozzátenném,hogy azóta figyelmesebb,nem hazudozik,semmi ilyen.

Fiatalok vagyunk amúgy.

Ti mit tennétek a helyemben?

Hozzátenném,mielőtt valaki megjegyezné,hogy lehet bennem van a hiba:nem tiltottam meg soha semmit,nem hazudoztam neki,mindig hűséges voltam hozzám,adtam neki teret,de mindig mellette álltam.


2018. okt. 30. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha tipikus hülye lennék, önértékelési gondokkal, és meghunyászkodnék mint a nők 90 százaléka, vele maradnék, amúgy meg mint ÉN -Én, össze se jönnék ilyen tirpákkal :D
2018. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Végülis csak megalázott, titkolózott előled, hazudozott neked és bunkó volt. Nem is nagy szám.. ja de.

Ezek után biztos sem lennék abban, hogy azóta nem hazudik-e nekem. A stílust meg hagyjuk, fiatalon sem egyszerű levetkőzni ezt.. mi gátolja meg, hogy legközelebb ne legyen bunkó veled, meg hogy ne alázzon meg?

A szeretet részt nem olvasta el a könyvekben? Mert általában akit szeretünk, azt nem alázzuk meg, és nem bunkózunk vele.. és még sorolhatnám.


Nem te kell a megmentője legyél, és legfőképp ne amiatt légy vele, mert "mellette kell állnod".

2018. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amikor megismerkedtünk,nem volt jellemző ez(legalábbis nem mutatta ki).

Egy olyan fél évre rá jöttem rá pár dologra,majd mindig volt valami.

Aztán már kedve támadt korlátozni-nem teheti meg,amiért sokszor ki van akadva,és bosszús-,féltékeny,mert megmondta,hogy jól tudja,hogy ilyen lányt nem találna.

Erre nem mondok soha semmit,nem vagyok nagyképű,viszont abban igaza van,hogy nem érdemelt meg.

Sajnos elvakított sokáig a szerelem,de szerencsére rávilágítottak páran a dolgokra,hogy én csak szaladtam utána és ő ezt ki is használtam

2018. okt. 30. 12:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Használta*
2018. okt. 30. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyen neked is életed, fogd magad és menj el egyedül vagy mással ide-oda, és keress addig mást amíg meg nem változik. Ha továbbra is ilyen marad, akkor így járt. Te meg már közben tovább is tudsz lépni, és nem vesztegetsz el értékes időt az életedből egy ilyen ostoba ember miatt. Tanuld meg, hogy ne egy emberhez igazítsad az életedet, hanem azt neked kell irányítanod. Még áldozatok árán is. Az ilyen határozottság az, ami igazán vonzó tud lenni mások szemében.
2018. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
"Sajnos elvakított sokáig a szerelem," - ez azota sem valtozott am. Meg mindig ugyanabban a helyzetben vergodsz, csak most epp nem vagy ugyanolyan modokon megalazva mint korabban.
2018. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Álljon mellette a halál, már bocs. Mondjuk én veled ellentétben nem vagyok egy lábtörlő, így már azután otthagytam volna, hogy hazudozott és megalázott. A bizalomvesztés már önmagában is szakítóok, tudod ha egy olyan dolog nem működik, ami konkrétan a legfontosabb alapköve a kapcsolatnak, akkor felesleges vergődés lesz az egészből. Te viszont, ahogy látom, igazából szeretsz szenvedni, szóval további kellemest, úgy cseszed az életed ilyen kis hulladékok mellett, ahogy jólesik.
2018. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!