Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudja magyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudja magyarázni az elmúlt fél év eseményeit?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akivel idén februárig nagyon ritkán találkoztam, mert más osztályon dolgozik. Februárban volt egy születésnapi party ahol nagyon furán viselkedett. Korábban jött oda és nagyon csalódott volt, amikor meglátta, hogy a párom is velem van, de nem szólt semmit. Mi közben szakítottunk a párommal és májusban egy bulin ujra összetalálkoztam ezzel a lánnyal. Ott nagyon keményen rám nyomult, csókoloztunk, és nagyon szép estét töltöttünk együtt. Másnap áthívtam a munkahelyen egy kávéra és elnézést kértem tőle az előző napi esetért, hiszen neki hosszabb ideje van barátja, és biztosítottam róla, hogy ez nem komoly dolog, kollégák maradunk. Azt hittem ezzel pont kerül az ügy végére, de a lány, aki amúgy nagyon ritkán jön át a mi részlegünkre, naponta megjelent, elhívott kávézni, beszélgetni, apró szíveket rajzolt az asztalon levő jegyzetfüzetembe. Júliusban egy többször le is feküdtünk egymással. Még mindig nem gondoltam komoly dologra, amikor az általa feltett kérdések jellege megváltozott. Zavar e a korkülönbség, szeretnék e gyereket? Azt hiszem ekkor kezdtem azt érezni, hogy itt komolya dolog kezd körvonalazódni, de zavart, hogy ott van a barátja, és ezt meg is mondtam neki. Egy hónapra rá egy búcsúbulin elkaptam, hogy az egyik kollégával smárol. Állítása szerint részeg volt, nem tudta mit csinál. Rá egy hétre egy céges rendezvényen együtt is aludt ezzel a pasival, én pedig szakítottam vele és befejezettnek tekintettem a dolgot. Ő ettől függetlenül keresett, és azt mondta, hogy nem történt közöttük semmi, de én ezt nem hiszem el. Nem tudta megmagyarázni, hogy ha én is ott voltam miért aludt ezzel a palival. Szóval a dolognak részemről vége van, de az azért nagyon érdekelne, hogy szerintetek mi történt igaziból. Mert ha csak szexelni akart, vagy egy kalandot, akkor ahhoz nem kellenek ilyen kérdések, szerelmes üzenetek, ajándékok. De ha ilyenek vannak, akkor miért megy el mással??

Valaki érti ezt?



2018. okt. 30. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy ribi.
2018. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ugy látszik, könnyen fellángol és hobbit űz a kollégák elcsábításából.
2018. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy igazi kis kapcsolattörő ku.va aki szetteszi mindenkinek a labat es remenytelenul igenyli a szerelmet de ellent mond sajat maganak. Ne foglalkozz vele nem erdemel az ilyen kapcsolatot
2018. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem először kinézet téged, de mivel mérsékelt volt az érdeklődés, ezért vagy búfelejtőnek bevetett egy 3. embert vagy féltékenységet akar kicsikarni belőled.

Mindenesetre egy olyan ember nem megbízható, aki kapcsolat mellett kalandozik.

2018. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki karácsonyfája. Inkább örülj, hogy nem kaptál el valami durva nemi betegséget tőle.
2018. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Már akkor is tudtad, hogy egy ócska jellemtelen lotyó, amikor megcsalta veled a párját, szóval ezek után nem értem, min is csodálkozol?
2018. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem ez a kérdés volt már... De lehet pont a lány irta ki az ő szemszögéből
2018. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!