Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek már több éve,igazábol ammennyi jót ad nekem ez a kapcsolat mellette annyi szenvedést is.Régebb óta ismerek egy másik srácot akivel közös társaságban vagyunk,de csak egy ideje kezdtünk érdeklődni egymás iránt.Sajnos több érzést táplálok iránta,mint szabadna és neki is tetszem.Most jelenleg egy boldogabb időszak van a párommal,de mindig ez a másik srác jár a fejemben,hiányzik.Mit tegyek? :( szeretem a párom,de lehet valami nincs rendben,ha más iránt így érzek.

2018. okt. 28. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Biztos h valami nincs rendben, kulonben nem erdekoldnfl mas irant. Ulj le, gondold vegig h mi hianyzik a kapcsolatodbol es azon tudsz-e valtoztatni.
2018. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Idő kérdése és félrelépsz.

Ennyi.

2018. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Kéne a kérdések előtt egy kiskáté, hogy több éve kapcsolatban vagyok, tetszik valaki más, mit csináljak...
2018. okt. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"..most egy kicsit boldogabb időszak van a párommal" Igen, ez így szokott lenni ha mellette beleszeretünk valakibe.

Itt tényleg idő kérdése a megcsalás.

2018. okt. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a szívem után mennék szerintem. Főleg ha a másikkal hullámzó, talán megadnám magamnak/ magunknak -mind3unknak- ezzel az esélyt h perfekt legyen, fullra tökéletes.
2018. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!