Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből bántalmazó kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből bántalmazó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Eleinte olyan kedves volt, egy rosszat nem mondott nekem. De eltelt 1 hónap, és elkezdett csipkelődni. Van úgy mondok valamit, utána ő azt engem leutánozva elmondja elvékonyítva a hangját, utána mondja hogy olyan aranyosan mondtam, és röhög. Meg pl. elmondom hogy vannak dolgok amiket nem szeretek csinálni, de muszáj, akkor mondja hogy ha együtt élünk is meg kell csinálnom, és röhög. Meg azt mondja elvárja ha ő kedves hozzám, megcsinál nekem mindent az ágyban, hogy én is legyek kedves hozzá, és tegyek meg neki amit ő is szeret.
2018. okt. 31. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert feltétlenül ki akarod várni, hogy mi lesz idővel egy ilyen car kapcsolatból?

Miért nem hagyod ott, ha nem érzed jól magad már az elején se?

2018. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, az előző hozzászólóhoz kapcsolódva: én is azt gondolom, hogy ha már az elején ilyen kétségeid vannak, akkor nem biztos, hogy ezt a kapcsolatot erőltetni kéne. Persze nem biztos, hogy bántalmazó kapcsolat lesz belőle🤔🤔
2018. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb pasit nem talaltal?
2018. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Mint egy kib***ott bumeráng.. Takarodj már innen kérdező, várd csendben az első pofont. Szakítottad, szagolod.

2018. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak is,ha mar az elejen kivibod a tiszteletet,sajnos gunyolodik,es becsmerel,de ez csak a sajat kushituseget tukrozi.

Ha latsz benne valamit,meg adhatsz eselyt neki,hatha valtozik,de ne sokaig.

2018. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!