Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolat-e ez?

Figyelt kérdés
Ha a barátom megsértődik,ha nem szeretnék vele elmenni bulizni a baráti tarsaságával, elutazni,mikor nekem életbevágó munka anyagot kell időre elvégezni-ilyenkor úgy érzem megvonja a szeretetét,megsértődik,duzzog,nem válaszol az uzeneteimre,el sem olvassa direkt több órán keresztül,csak úgy enyhül meg,ha végül felaldozom magam,és elmegyek vele nyaralni,viszem a munkámat is,persze így nincs időm vele tölteni az egész napot...elmegyek végül a baráti összejövetelre,ahol amúgy nem érzem jól magam tudja,mert kiközösítenek a tarsasagbol(nem direkt...csak nincs akkora szimpátia) a hobbyait is együtt kell csinálnom vele(sport)holott nem abszolút nem vagyok sportember...de kiakad,ha nem kísérem el futni például...mindig menni kell valahova, mem fogadja el,ha én mást szeretnék.
2018. aug. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább manipulatív akaratérvényesítés.


Ez egy nagyon destruktív viselkedésforma, általában szülőktől eltanult.

2018. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. + masszív manipulátor az illető.
2018. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen csajom régen. Egy életre elegendő leckét kapott tőlem a folyamatos ilyen játszmáiért.

Undorító.

2018. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem mi volt az a lecke?
2018. aug. 6. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre rá fog menni a lelki, rosszabb esetben a testi egészséged.


Szerintem állítsd a falhoz vagy vess véget.


Amúgy, érdekes, én, ha a baráti társaságommal megyek, pont kevésbé viszem az asszonyt, én is néha sok vagyok neki egyedül, pláne, ha a hülye barátaim is ott vannak.:D

2018. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!