Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy a barátom már ilyenekért is szól?

Figyelt kérdés
Előfordult hogy pettingeltünk, de én még száraz voltam, és tök szárazon benyomta az ujját, ami nem esett jól. Ezután gúnyosan és sértődötten meg is jegyezte miért nem jó nekem amit ő csinál. Meg előfordul hogy nekem egy idő után zavaró hogy ha átkarol, ha leveszem a vállamról a karját, akkor is mondja hogy ez miért zavar engem. Ha már csak kicsit távolabb ülök tőle, akkor mondja hogy miért, ő nem szereti ha akár csak egy kicsit távolabb vagyok tőle. Arra is volt már példa hogy magához húzott. Meg ha már 1 percre ha nem nézek rá, kérdezi mit gondolok. Arra is volt példa hogy mondtam valamit, erre megfogta az államat, és gúnyosan mondta hogy hogy mondok neki ilyet, pedig nem beszéltem csúnyán, és nem nagy dologról volt szó.
2018. okt. 30. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Normálisnak miért ne lehetne normális? Az viszont lehet, hogy ti nem vagytok egy hullámhosszon.
2018. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Uhh, az exem volt ilyesmi. Szex terén csak azért nem, mert nem akart szexelni, de azon kívül..... Aludni nem tudtam vele, mert folyton szorongatott közben, ha kértem, hogy hagyjon, akkor kiborult, hogy távol akarok lenni tőle, nem is szeretem... brrrr. Nem véletlenül ex.

Azt nem tudom, hogy mennyire normális, de ha téged zavar, beszélj vele erről!

2018. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Ő érzelmesebb, mint te, ennyi az egész.


Más neveltetés, más egyéniség. Többet szeretne belőled, te pedig kevesebbet belőle.


Két lehetőség van, vagy elkezdtek változni, és kompromisszumot kötni a másikért, vagy keresni olyan valakit akivel passzoltok.

2018. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

"erre megfogta az államat, és gúnyosan mondta hogy hogy mondok neki ilyet"


Én menekülnék. :D

2018. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Gúnyosan beszél hozzád, fizikai kényszert alkalmaz, nem várja meg, amíg benedvesedsz rendesen stb. Kuka a csávó.
2018. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezeket a nyomorekokat honnan szeditek? :'D
2018. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg jó lenne tudni, hogy hol találkoztatok.


Ez a gyerek minden, csak nem érzelmes.

2018. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak egy átlagos akaratos, erőszakos suttyó, ennyi az egész. Nem tudom melyik szeméttelepről kukáztad össze, de gratulálok, sok boldogságot.
2018. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
És ilyen balphaszoknak van barátnője. #nicelife
2018. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Te ennyire hülye vagy?

Ez a FELNŐTT kategória.

Mi a fenének írsz ki ide tiniknek való kérdést?!


Talàn 35 évesen csak megkérdezhetem.

2018. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!