Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, ki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, ki volt ilyen szituációba?

Figyelt kérdés
Párommal már lassan 3 éve együtt vagyunk. 1 és fél év után történt egy olyan dolog amin nagyon nehezen mentünk túl. Flörtölés, irogatás egy másik lányal. Mivel sohasem találkoztak megbocsájtottam persze nagyon nagy krízisen mentünk keresztül. Ezután jött a lánykérés amire igent mondtam, mivel mérhetettlen nagy szerelmet érzek és nemtudok nélküle élni. A multkor megint rajta kaptam sms-ezésbe egy másik nővel akivel aztan beszéltem és azt mondta soha nemvolt és nem is lesz köztük semmi. Akkor megnyugodtam, de a bizalmam nulla. Mivel tudnám ezt vissza hozni? Tudom hogy nagyom megbánta a párom es sohase lenne képes megcsalni de mégis a bizalmam nulla.

2018. okt. 31. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy lánykérés utána meg titokban csevegés más nővel? Hülyének vagy nézve, kétszer lebukik az illető, de még hozzámennél? Találj őszinte és rendes srácot, ő nem őszinte hozzád. Tudom hogy nagy úr a szerelem, de pont ezzel él vissza, tudja hogy úgyse hagyod el bármit csinál.
2018. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akármennyire is szereted, engedd el!

A bizalmad nulla, több eset is előfordult-valószínűleg lesz is még. Folyamatosan gyanakodni fogsz és bizonytalan leszel, ez hamarosan úgyis megöli a kapcsolatot. Nyilvánvalóan ő még nem kész elkötelezni magát, folyamatosan kell az egojának más..

2018. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te sokkal jobban szereted őt, mint ő téged. Erről már kétszer tanúbizonyságot tett neked. Jobbat érdemelnél. Én nem tudnék bízni a barátnőmben, ha smsezgetne más férfiakkal és már másodszor bukna le.
2018. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ez a "nezz hulyenek, nezz, nezz, hagyom magam!" kategoria. Ezek csak azok a nok am, akikkel lebukott. A tobbirol valoszinu, fogalmad sincsen. Minek mennel hozza? Hogy onnantol kezdve hazassagban is megalazhasson?

Dehogy banta meg. Ha ezt elhiszed, akkor szimplan ostoba vagy.

2018. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ki tudja még hányszor....
2018. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi értelme bizalom nélkül megházasodni?


A másik, hogy átvert előtte, most átvert a lánykérés előtt is.

Nem tudja abbahagyni, ha a lánykérés előtt is csinálta, utána is fogja.

Te meg túlságosan ragaszkodó vagy, annak ellenére, hogy a párod másnál is keresi a boldogságot, gondolom azon kívül, hogy nem bízol meg benne, attól függetlenül igent mondasz majd.


Tudom, te tudod, hogy sosem lenne képes megcsalni. Igen.. ez az amit minden nő ilyenkor bemesél magának. Mert te ismered a párod.

Ha ennyire tudod, hogy nem lenne képes megcsalni, azt nem tudtad, hogy más nőkkel is flörtölni fog (a lánykérés után is)?

Tudom, majd te megváltoztatod, vagy miattad megváltozik.


Pár év múlva majd posztold ki kérlek, ha az esküvő után is folytatja ezt a barátod. Bár ha nem látod ténylegesen őket, csak mondjuk egy beszélgetés foszlányait, akkor lehet nehezebben fogod elhinni, hogy megcsal téged. Esetleg kérdezz rá náluk majd, bár a válasz itt is lehet "soha nem volt és nem lesz semmi köztük".


Kitartást!

2018. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
tehát teljes mértékben csak baráti közeledés volt, te mégis kivágod a féltékenykedős hisztit? szegény pasi :(
2018. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem az ilyen nőket :D bebeszéled magadnak, hogy nem csalna meg, szeret stb.. anyukám, aki szeret az nem más nőkkel sms-ezget! :D Ne haragudj meg de okkal néz hülyének, mert sajnos az vagy. Az, hogy megkérte a kezed nem jelent semmit aranyom :D Ha egy kapcsolatban nincs bizalom, az a kapcsolat halott!
2018. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled. Ostoba idióta.
2018. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem anno megcsalt a menyasszonyom, én könyörögtem vissza, mert szerelmes voltam belé...de rájöttem szép lassan, hogy a bizalmam nulla! 3 hónap múlva, akkor még fájó szívvel, de kidobtam, végleg. Azóta is hálás vagyok magamnak a döntésért.
2018. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!