Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés
A barátommal beszéltem telefonon. Mondja nekem hogy várjak egy pillanatot, ami volt 15 perc is. Utána meg mondja hogy neki mégis dolga van, tegyük le a telefont. De amúgy bocsánatot se kért, semmi.
2018. nov. 1. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Igen bunkóság! Nem is kicsit. Én már 1 perc után is kinyomtam volna a telefont nemhogy 15 percet varjak rá aztán meg benyögi hogy neki dolga van.


N

2018. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ. Ha utána visszahív, bocsánatot kér és elmondja, hogy mi volt olyan sürgős, az nem akkora bunkóság. De ha úgy kezeli mintha meg sem történt volna, akkor az.
2018. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!