Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy azt érzem, hogy nekem sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok de még sosem volt kapcsolatom. Pedig már 2-3 éve nagyon szeretnék barátnőt. Már egyre jobban úgy érzem, hogy nem lesz már sosem barátnőm. Pedig nagyon jó érzés lehet szeretni valakit.

Van olyan hogy valaki sosem talál párt? (nem vagyok önbizalom hiányos, sem félénk, csak keveset beszélek:/)


Lehet ennyi idősen normális kapcsolatom, vagy időben kellett volna kezdeni?


Köszi a válaszokat!


2018. nov. 2. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

"Pedig már 2-3 éve nagyon szeretnék barátnőt."

És mit tettél annak érdekében, hogy legyen?

Vagy csak rinyáltál állandóan, mint most is?


A mai tizen és huszonpárévesek úgy rinyálnak itt világfájdalommal, mintha holnap már meghalnának. Komolyan, 22 éves vagy, mit akarsz ennyi idősen? Nem 88 éves vagy, úgyhogy kapd össze magad, és ne legyél szüleid szégyene!

2018. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szégyent az mire érted? Arra hogy nem volt még barátnőm vagy hogy rinyálok?
2018. nov. 2. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Arra értem, hogy rinyálsz, töketlenkedsz és nem csinálsz semmit. Képtelen vagy változni, felnőni és cselekedni.

Valamit akarsz? Akkor tegyél érte, ennyi!

2018. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gaz vagy tesa..


Gondolom nincsenek barátaid se.

2018. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg nincsenek :(

Viszont néha néha találok olyan lányt akivel le tudok feküdni :)

2018. nov. 2. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!