Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak egy átmeneti dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak egy átmeneti dolog lehet vagy ez normális ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 éve vagyok és élek együtt a barátnőmmel, eddig minden jó volt, nem voltak nagyobb veszekedések és a szex is jó volt. Viszont az utóbbi 1 hétben egyáltalán nem kívánom és semmi kedvem nincs vele szexelni. Gondolkoztam azon hogy lehet az játszik közre hogy olyan mintha nem is próbálna nekem tetszeni, mintha átestünk volna abba a szakaszba mint akik már évek óta házasok és mindegy hogy milyen ruha van rajta itthon meg mindegy hogy néz ki. Minden létező csajt megnézek akár interneten akár élőben, de nem csalnám meg a barátnőm. Viszont eléggé kezd zavarni hogy mitől lehet ez. Normális egy kapcsolatban hosszabb együtt töltött idő után egy ilyen hullám? 25/F
2018. okt. 19. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy néz ki ez a kapcsolat elérte a csúcspontot, és megindult a lejtőn. Ideje kilépni belőle...
2018. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy feszült/fáradt, nincs olyan munkahelyi, családi probléma, ami sok energiádat elvitte az utóbbi időben? Mert ha igen, akkor érthető. Van olyan dolog, amit nem mersz neki elmondani, pl. zavar valami, de nem akarsz belőle veszekedést? Az ilyen elfojtott dolgok is okozhatják ezt. De mindenképp próbáljatok ki új dolgokat, menjetekel valahova, ahol még nem voltatok, szervezzetek programokat, randizzatok, mint az elején.
2018. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nagy átbeszélést még megérne a dolog. Ha nem segít, akkor sajnos ebben a kapcsolatban ennyi volt, kifulladt, elfáradt.
2018. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én annyit szeretnék kérdezni, hogy te próbálsz tetszeni neki? Otthon is kicsipni magad? Udvarolsz ugy, mint az elején? Bókolsz annyit? Meghódítod minden nap?

Naugye... Majd ha te oda teszed magad, ő is észre veszi magát. Ha meg nem, uljetek le megbeszélni.

2018. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert, otthon nem mindenki kenyelmes ruhakat hord? En sohse csipem ki magam otthon, megsincs belole problema. Szerintem veled van a gond.
2018. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!