Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzik magukat szemétnek azok az emberek akik olyan dolog miatt dobnak el valamit amiről az illető nem tehet?

Figyelt kérdés

-Egészségügyi problémák

-Mentális problémák

-Rossz kapcsolatok

-Rossz anyagi helyzet


stb..


2018. okt. 17. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Miért gondolod, hogy nem érzik annak magukat, másrészt mindenkinek csak egy élete van, harmadrészt vissza szokták kapni csak mástól vagy más formában.
2018. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Tehát te simán elfogadsz minden csóró, féllábú, bipoláris embert társadnak?
2018. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindegy, hogy mások milyenek? A fő, hogy te legyél megbékélve magaddal. Ha folyton másokkal foglalkozol, és azzal, hogy mit gondolnak mások, akkor te se vagy különb náluk.
2018. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek szíve joga olyannal összejönni, akivel akar.

Nehogy már összejöjjek szánalomból, pl. egy depressziós súlyos önbizalomhiánnyal küszködő egyénnel.


Nem tehet az illető az anyagi helyzetéről, a mentális problémáiról és a rossz kapcsolatairól? :D Ez ugye csak vicc?


Rossz anyagi helyzet: jobb állást kell keresni, képezni kell magát az embernek.

Rossz kapcsolatok: ismerkedni kell folyamatosan, képzeni önfejlesztéssel az embernek magát

Mentális problémák: pszichológus, önfejlesztés.

2018. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, miről beszélsz egyáltalán? Egy már meglévő kapcsolatról, amit eldobnak?
2018. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
6%

Költői kérdés. Szerinted érdemes bízni az emberekben? Bárkiben?

Legyen mindig egy B-terved. Értem ez alatt egy szerető tartását, prostikhoz járást, konstans ismerkedést, flörtölést. Soha nem szabad az életet egy párkapcsolatra alapozni.

2018. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem szemétség elhagyni valakit, aki már nem tesz boldoggá, vagy bele se kezdeni, ha nem tetszik.
2018. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

(Több 71%os is van)


Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy ha a szerelmeddel történne valami tragédia kihajítanád-e.

Azért ez más fényben láttatja a történetet azt hiszem.

2018. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem. Ha van egy párkapcsolatod, ahol a másik félnek számodra tolerálhatatlan fizikai vagy mentális baja lesz, miért maradnál mellette, ha neked nem jó? Nem olyan vidám az élet egy alkoholistával, mániás depresszióssal stb. hoogy ebből mártírkodás miatt ne lehetne kilépni.
2018. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Olyasvalakiként válaszolok, aki már szakított meg kapcsolatot valakivel mentális problémák miatt. A rossz anyagi helyzet és a fizikai egészség más kérdés, szerintem ezek önmagukban nem is lehetnek okok, csak valami nagyon sznob közegben, de a pszichés zavaros és a rosszul megválasztott emberi kapcsolatok már komolyabb dolgok.


De a kérdés rossz. Borzalmas érzés elengedni valaki kezét, akinek tudod, hogy szüksége van rád!

De az az igazság, hogy vannak olyan problémák, amiken nem tudsz segíteni, és ezt néha be kell látnod. Az olyan mentális zavarok, mint a borderline, a bipoláris zavar, a skizofrénia, nagyon megterhelővé tesznek egy kapcsolatot, ezek az emberek sokszor nagyon manipulatívak, az ujjaik köré csavarnak, zsarolnak érzelmileg. Nem egyszer futottam bele, tudom, miről beszélek.

A rossz kapcsolatok is olyanok, hogy nem tudsz dönteni a másik helyett - megmondhatod, ha hülyeséget csinál, de ha nem hallgat rád, és ez már a te életedre is kihat, akkor muszáj őt elengedni.


Ezeken az embereken szakember tud segíteni, és főleg önmaguk. Fel kell tudni ismerni, be kell látni, hol vannak a határaink, és hol van az a pont, ahol a kötődésünkre a mi saját egészségünk is rámegy.

2018. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!