Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de miért akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de miért akarok màssal szeretkezni?

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy most amit most írni fogok az nem lesz helyes, de kezdek becsavarodni. Egy éve vagyok együtt a baràtnőmmel akit szeretek, de még is a sex az borzasztó. Ő nekem az első az életében akivel lefeküdtem,de még is àllandóan màs után epekedek. A baràtnőm nem egy olyan nő aki után visszafordulnak a férfiak. Testalkata és stilusa olyan mint egy férfinak. Se fenék se kerek mel se semmi. De mégis a belső kisugárzása megfogott. Még az elején jó volt, de mostanra màr azt érzem nem vonzodok hozzà. Ha még làtok egy csinos nőt szinte megőrülök. Nem tudom mit tegyek, hogy ezek a gondolatok eltünjenek a gondolataimból. Nem akarom megcsalni, de mivel ő volt az első az életébe ezért megöl a gondolat valyon milyen lenne egy nàla könnyebb csinosabb lànnyal. Mit tegyek? 26 Fiú. Együtt élünl.

2018. nov. 2. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 miért lennél szar alak? Jól látod ez a két élet út áll előtted. Mindkettő élhető és lehet szép.


Egyébként az is lehet, hogy ő fog kivágni a végén :D

2018. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Most miért kell oltani szegényt?


Én is voltam ilyen helyzetben de nekem csak kb. 3 évre jött ki ez. Ellaposodott a kapcsolat, de főleg az volt a gond, hogy nem kívántam őt. Bezzeg másokat...


Nem csaltam meg, mert nem lett volna szívem, de alkalmam sem mert akkoriban a sulival, munkával foglalkoztam és nem is hajkurásztam más lányokat csak megnéztem a szépeket és kész. Nem tettem lépéseket sosem, az nem én lettem volna.


Szóval a lényeg... én nem tudnék egész életemre együtt élni így egy lánnyal. Egy ideig lehet húzni, de egy életen át nem... jobb ha szakítasz vele.

2018. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért mert férfi vagy. És a férfiak ösztönlények, ha tagadod, ha tagadjátok, azzal ellentmondotok magatoknak. Szóval ne tegyétek!

Öröm az ürömben kérdező, ő meg biztosan nem az eszed miatt van veled mert a stílusod és a 0 helyesírárod szánalmas. Nálam pl. ladbába se rúgnál. És egy szép és értelmes lány biztosan nem fog rád nézni se. Amit nem is csodálnék. Ha meg jó a buta, de szép, akkor látod, ösztönlény vagy.

2018. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ejnye-bejnye és miből gondolod, hogy bele is rúgnék a labdàdba kedves utolsó? Ha képes voltàl értelmezni szövegem az nekem màr bőven elég. Fantasztikus képességgel vagy felruhàzva ha pàr sorból és helytelen szavakból meghatàroztad stílusom és kinézetem. Irigyellek :(
2018. nov. 3. 15:18
 15/17 anonim ***** válasza:
kíváncsiság, érdeklődés, vágysz az újra az izgalomra, ami kicsit kirángat a megszokottból, valami újfajta, valami felüdülés, felfrissülés; ami kicsit más mint ami az eddig volt. Vagy pl hogy a másik is bejön és vonz és ki szeretnéd vele is próbálni , mert hajt felé is valami.
2018. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*pl szürke monoton hétköznapok egyéb jellegű feldobása.
2018. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A fenék a legkönnyebben fejleszthető izom. Ha csak ez a gondod, edzetek közösen.

Sok fehérje, izomépítők. 1 intenzív hónap után már van látható eredmény.

Mellett meg lehet venni. Bármilyen kereket, bármekkorát. Csináltassátok meg. Ha szeret nem lesz ellene. Ha lelkileg a másik feled biztosan nem engedném el a helyedben.

Lehet hogy hasonló sem jön belsőre soha többé.

Van szád. El lehet mondani neki mire vágysz. Megkérdezni őt sem tilos.


Egyébként olyan nincs hogy az egyiknek jó a szex a másiknak meg nem. Kb ugyanolyan mindkettőnek. Ha neked nem nagy élmény, neki sem az.


Másrészt minden kivétel ellenére ez a világ már nem arról szól hogy túl sokan azzal élnék le az életüket aki az első volt nekik.

2018. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!