Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon rá van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon rá van pörögve most a tanulásra, emiatt kb alig találkozunk. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyetemista, én már dolgozom... nagyon jól akar teljesíteni az egyetemen ezért mostanság állandóan tanul. Múltkor a hosszúhétvégén kb könyörögnöm kellett hogy találkozzunk egy délutánra. Neki nincs kedve kimozdulni mert tanulnia kell, ha szólok hogy keveset találkozunk akkor meg ideges és agresszív lesz
2018. nov. 2. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Mondd meg neki, hogy a munkahelyen lexarják, hogy vörösdiplomás vagy nem, a lényeg, hogy értsen ahhoz, amit csinál. Az átlagából igazán engedhetne 2 tizedet, hogy egy nyamvadt délutánt együtt tudjátok tölteni. Ellenkező esetben keresgélek csak az egyetemen.

32/f

2018. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Végzős egyetemista vagyok, akire akartam, mindig tudtam időt szakítani. Remélem ezzel eleget mondtam.
2018. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Ez csak vizsgaidőszakban lesz így, olyankor hagyd békén.
2018. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyetemre tanulni megy az ember..
2018. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit tanul? Milyen szakra jár? Azért ez sem mindegy...
2018. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A volt barátomnál is voltak kemény időszakok. Mindketten egyetemisták voltunk, neki 5x többet kellett tanulnia. Mi ilyenkor úgy oldottuk meg, mert nem lehetetlen, hogy átmentem olyankor hozzá, tanulgattam én is, és ha hajnali kettőkor fejezte be, akkor is legalább együtt voltunk és beszélgettünk kicsit, és együtt aludhattunk. Nyilván nem volt, ugyanaz mint előtte, de a vizsgaidőszakokban (és az államvizsgám előtt) ez ilyen kényszeres helyzet volt. Bár szerintem mindentől függetlenül neki is kellene kikapcsolódás. Támogasd a tanulásban, de beszéld meg vele, hogy neked ez fontos, és megérted őt, de neked szükséges van az együtt töltött időre. Ha nem érti meg, és nem igyekszik, akkor nem vagy elég fontos neki szerintem :/
2018. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!