Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan furcsa az új pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa az új pasim?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt és ezalatt kiderült néhány számomra furcsa szokása ami ugyan nem szakító ok de egyszerűen idegesít.


Az első hogy a vidéki megyeszékhelyen ahol lakunk ő szinte kizárólag gyalog szeret járni mindenhová, szó szerint! Neki teljesen természetes hogy a bevásárláshoz gyalogol 30-40 percet a TESCO-ba.Vissza szerencsére már taxival hozza a cuccokat, de közben van saját autója de azt ő csak munkához használja,de arra is csak akkor ha olyan helyre kell menni ami tömegközlekedéssel nem érhető el vagy túl sok idő lenne.


Ráadásul olyan szép kis elektromos kocsija van egy BMW i3-as,nekem nagyon tetszik és olyan szívesen mennék vele többször.


Mondta hogy nem gond de akkor vezessem én. Na végre mondom fejlődés, hát erre beül hátra mert hogy ő nem ül az anyósülésre. Hát mondom ez kész!!!!


Szóval én vezethetem az autóját ő meg hátul ül!!!!!!!!!!


Aztán a közös hosszúhétvégék: én szeretem a wellness hoteleket, ő képtelen 1 óránál többet egy helyben ülni, nem élvezi a medencét, szaunát, aztmondja neki unalmas inkább elmegy futni túrázni a hotel körül. Megint ott ülök egyedül.


Sok olyan apróság ami a legtöbb pasiban megvan belőle hiányzik: pl egészséges féltékenység sincs benne, mikor beszélgettünk erről azt mondta hogy ha megcsalnám az kizárólag az én felelősségem és döntésem ahhoz neki nincs köze.



2018. nov. 2. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Ebből az jön le, hogy eltérő személyiségek vagytok.


Mondjuk ez a kocsis tényleg fura. Nem lehet vele megbeszélni?


Neked kell döntened, hogy megéri vele lenni a sok hülyesége ellenére, vagy hagyod az egészet.

2018. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Azt értem te miért vagy vele, de ő veled?
2018. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
ma valaki nagyon kreatív... ennyi kamut rég láttam már 1 nap alatt
2018. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

#2. Ez jó volt :D

32/f

2018. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Max barátság kategoria ez,miota kapcsolat ahol az se érdekli ha megcsalod lol,full idegenek vagytok,elmentek együtt és otthagy elmegy turázni,hát fogom magam és hazajövök és byt intek neki...
2018. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom a bmwje fogott meg...
2018. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

"képtelen 1 óránál többet egy helyben ülni"

???

Hát nekem 20 perc után fel kell állni...

2018. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl azt kell eldönteni,mérlegelni,hogy pl el tudod -e fogadni a rigolyáit; de mondjuk pl az szerintem nem rossz; az pl lehet magas tudatiszintre fejlettség jelzője is, hogy nem féltékenykedik, nincs benne féltékenység. Meg pl nemtom, ha tényleg nagyon aranyos édes kedves veled; akkor becsüld meg:) Ha amúgy boldog vagytok együtt:)
2018. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 30-40 perces sétákat direkte eü. célból csinálja. Eltanulhatnád tőle.


Viszont ha ennyire nagy a különbség és egyikőtök sem idomul semennyire , akkor ebből szakítás lesz.

2018. nov. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális. Van lába és használja. Sportos és számára a mozgás van az első helyen, nem a döglés. Neked kéne hozzá fejlődni.


Bár biztosan kamu a kérdés sajnos.

2018. nov. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!