Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A minőségi idő hiánya miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minőségi idő hiánya miatt érezheti vki azt hogy már nem érdekli és nem szereti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozunk mindketten, illetve ha nem dolgozunk akkor a szülők gondoskodnak valami tennivalóról..


Kettesben nem igazán vagyunk együtt.. Munka, este vacsi és tv, majd éjjel munka nekem .. 30f


2018. nov. 3. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor pl. mondjatok nemet a szülőknek?


Miért van az az érzésem, hogy te vagy a látássérült pasi, akinek a barátnője műkörmös másodállásban?

2018. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint te érzed, hogy már nem szereted, vagy a barátnőd érzi úgy, hogy nem szereted őt?
2018. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es igazából mindketten egy kicsit. Mert ő mondta hogy több együtt töltött időre van szüksége, én meg érzem hogy nem olyan mint régebben a kapcsolat.
2018. nov. 3. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:

30 évesen mar szólhatnátok a szülőknek, hogy ne gondoskodjanak nektek semmi tennivalóról.

Én még csak 24 vagyok, de majdnem tönkrevágta a kapcsolatunkat a szülői "gondoskodás", mert sose volt időnk egymásra. Amióta ez nincs, javult a dolog.

2018. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!