Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss házas vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házas vagyok, de nem érzem magam boldognak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor összeházasodtunk, már akkor is éreztem, hogy ez nem az a lángoló szerelem, de szerettem mint embert és szeretem most is. Nagyon hiányozna az életemből, de amikor simogatni kezd, gyakran nem esik jól, és a szexet sem kívánom vele, folyton a kifogásokat keresem, hogy ne kelljen szexelni. De egyébként mint embert tényleg nagyon szeretem. Ő is érzi rajtam, hogy valami nem oké, de most házasodtunk össze. A család, a barátok is szeretnek engem, igazából mindennek jól kellene működnie, de mégsem. Valaki van hasonló helyzetben?

2018. nov. 4. 00:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Mi a francért házasodtál össze vele, ha tudtad, hogy nem élvezed, hogy ha hozzád ér? Szerinted ennek mennyi jövője van? Nulla! Ilyen idióta embereket, komolyan.

Most lehet válni, és tönkre tenni az életét. Mondhatja majd, milyen jó életem volt, megházasodtam és már el is válhattam...

2018. nov. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
voltam, csak mi házasság előtt szakitottunk, mert ez tök béna.
2018. nov. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Kétlem, hogy amit írsz az a házasság után változott volna meg. Gondolom időtállónak érezted, hogy már házasodni kell, mert "ez a helyes" döntés egy hosszabb kapcsolatba.

Úgy látom, hogy nem azzal házasodtál, aki iránt erős érzéseid is lennének.

Persze, elhiszem, hogy mint embert szereted, de akivel én így vagyok, azzal maximum baráti viszont ápolok, nem pedig együtt élek vele egy párkapcsolatban.


Nem ahhoz az emberhez mentél feleségül, akit igazán szeretsz.


Nem tudom tényleg mi hatására jöttél össze vele, és gondoltad, hogy ez jó lesz, de az biztos, hogy ha zavar, hogy intimitás van köztetek, akkor azt az embert nem szereted. Mármint nem úgy, ahogy egy kapcsolatban kéne.

Ennek viszont így nincs sok értelme.

2018. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
A boldogság több dologtól függ. Valamiért ez a kapcsolat eljutott odáig, hogy házasok vagytok. Azokat a dolgokat kell feleleveníteni. Lehetőleg ketten dolgozni a megoldáson.... Persze ha nem jó a szex... Az ciki...de azért az életben sok más boldogság forrás van még.
2018. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

nem mindenkinek való a házasság, van aki rájön, hogy még a b_zigyerekre is rámászna a munkahelyén, de legalább van annyi esze, hogy legalább lefújja az esküvőt

csóró pasit sajnálom

2018. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

4-es: nem csak a szex nem jó, de már a fizikai kontaktus - simogatás is zavaró kezdőknek.

Szóval kétlem, hogy itt bármikor is nagy szerelem lett volna a kérdező részéről.

Igazam van?

2018. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Ebben élek már 20 éve. Csak eleinte azt hittem, hogy majd összecsiszolódunk. De beleért a kezem a bilibe.

Nem részletezem, de jobb ha most azonnal elváltok, még mielőtt lennének gyerekek, de ha van is, akkor is váljatok mielőbb. Mindegyikőtöknek, és a gyereknek is jobb lesz.

2018. nov. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Lányok, miért hiszitek azt, hogy a házasság bármin változtatni fog? Nem leszel tőle boldog.

Akkor hoztál egy döntést, hogy ez a férfi elég jó ahhoz, hogy vele éld le az életed.

Most mi változott? Semmi.

Egyelőre eltapicskolsz a langyos kakiban, mert ciki lenne elválni, és majd borítasz akkor mindent, ha belefutsz valakibe, akitől nedves lesz a bugyid.

2018. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Hadd talaljam ki ilyen feltinikorbol a huszas eveitek vegere elnyuzott 5-8 eves kapcsolat, ami mar 3-4 eve sem mukodott, de hat annyit mindent megeltetek egyutt, o az elso komoly, van mar minden felepitve, es jaj ez a Jozsi vegre 6 ev utan hajlando volt megkerni a kezem... es ezert hazasodtatok ossze.
2018. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van. De nem venném el!
2018. nov. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!