Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan egyezzünk meg ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan egyezzünk meg ha a barátnőm panelban akar lakni én pedig egy városhoz közeli családi házban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 08:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Írjátok össze mind a kettőnél az előnyöket és a hátrányokat. Amelyiknél több az előny, akkor legyen az.
2018. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom ő nem akar kertben,udvaron semmit sem csinálni. Mond meg neki nem is kell az legyen a te dolgod. Mondjuk 5-5indokot ìrsz ,hogy ki miért akar ott ahol,akkor segítek meg győzni.
2018. nov. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
azt csak ti tudjátok nektek mi jó.
2018. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Döntsétek el kártyán.:) Na jó, nem. Szerintem is beszéljétek át, hogy melyiknek milyen előnye van és azt is hogy ő miért a panelt választaná, te pedig miért a családi házat. Mindegyiknek van előnye és hátránya, ezeket írjátok össze egy papírra, úgy könnyebb lesz dönteni. Köztes megoldásként pedig akár egy külvárosi sorház is szóba jöhet.
2018. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
a 2es válasza meg hülyeség. mégis hogy lehetne egyenértékű a munka közelsége a csenddel? Szóval ez az összeírósdni baromság.
2018. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy gondolom, hogy annyi a különbség, hogy a családi háznak van udvara... tehát ha elmondod neki, hogy ha nem akar, akkor neki nem kell majd soha kimennie az udvarra, akkor majdnem ugyanolyan lesz neki, mintha panelban lenne, csak nem fogja azt hallani minden nap hogy a felső szomszédok dugnak az alsók meg lakásfelújítanak... ja és nem kell lépcsőzni meg liftezni... ezek a dolgok meg talán csak nem fognak neki hiányozni :D Szerintem több esély van arra, hogy ő jól tudja érezni magát egy családi házban, mint hogy te egy panelban... Viszont ezt csak ti tudjátok eldönteni, hogy mi a legjobb nektek...
2018. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én családiban nőttem fel, ő panelban volt 13 éves koráig, aztán kiköltöztek családiba ahol fát kellett vágnia, hideg volt. Azt hiszi, hogy minden családi ház egyforma és azt mondja hideg és drága a rezsi, míg a panelban meleg van, olcsó. Viszont nekem panelban nem tetszik, hogy a felettünk lévő kopog a padlón elég gyakran és ez áthallatszik hajnali 4 kor is arra kelek...
2018. nov. 4. 08:49
 8/24 anonim ***** válasza:

Egyikőtöknek engednie kell.

Itt nincs igazi kompromisszum. Lehet, hogy 15-20 milla a keret, és ebből vagy panel, vagy kertes ház videken. Kompromisszum lehetne egy kertes ház a városban, de az 40 misitől indul.

Akartok gyereket? Gondoljatok arra, hogy nekik melyik lenne jobb.

2018. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak ennyi a kapcsolatotok: barát/barátnö akkor ugyis rövid lejáratu lakhatásrol van szo. Ha egyikötök sem akar engedni a másiknak, keressetek másik barátot, barátnöt.
2018. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9 es jól írja,
2018. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!