Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsajtanatok ezt a baratot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsajtanatok ezt a baratotoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Fel eve vagyok egyutt a baratommal es megtudtam h bejon neki a tesom. Elejtett egy dicseretet tesomra a heten a rokonom elott aki megkerdezte bejon e neki. A valasz igen volt es a nagybatyjam ezt visszamondta nekem. Tanacsokat kernek maradjak ezzel a fiuval? 29 eves en 22 vagyok



2018. nov. 4. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen. De a kedves rokonságtól távolságot tartanék. Nem tudják, hol a határ.
2018. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

És ha teljesen vadidegen csajra mondaná, hogy igen, külsőre bejön, de csak ennyi, akkor is be fogsz durcizni? Vagy az teljesen más?

Hűséged fogadunk és nem vakságot. Neked egyetlenegy pasi se jön be, csak a párod? Na, ez a hazugság. Attól, hogy külsőre tetszik valaki, az még közel se biztos, hogy kapcsolatot is akarna vele.

2018. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan mit kell ezen megbocsátani? A barátodnak tetszik a húgod. És? Ez akkora bűn? Valami hasonlóság biztosan van köztetek a húgoddal. Nyilván látja a húgodban is a vonásaidat, és ez tetszik neki. Nem értem, ezért miért kellene cirkuszolni.
2018. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom miért lett itt mindenki leszavazva holott igazuk van. Az én barátom öccse is bejön nekem de ennyi ez itt le is van zárva. Szexuális vonzódás nincs csak külső szimpátia és akkor mi van? Sok más pasi is tetszik nekem de a páromat szeretem.
2018. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Kuka. Ilyet nem mondunk tesora, a srác el van tévedve.
2018. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Nincs itt semmi látnivaló emberek! Menjen mindenki haza!

A barátod nem mondta hogy megungabunga a hugodat, csak azt hogy szép, és bejön neki! Nem mondott olyat hogy megfűrészelné! De ha megtenné, valószínűleg nem tudnád meg soha, mert a hugod sem, és a barátod sem bántana meg olyannal amit egy gyenge pillanatában tett. Amit nem tud az ember az nem fáj. Tehát úgy néz ki generált problémával állunk szemben. Kapcsold ki a generátort, és lazíts! Élvezd az életed!

2018. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!