Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mutatja kevesebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutatja kevesebbnek magát a párom mint aki?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz 40 éves, mostanra szép karriert ért el, szereti a szakmáját, elcsépelt kifejezés de tényleg sikeres férfi, hétszámjegyű nettó fizetéssel.


De van egy olyan idegesítő szokása hogy szándékosan elferdítve mondja el az igazságot magáról másoknak, ismerősöknek stb.


Számtalanszor van olyan hogy találkozok közös ismerőseinkkel és beszélgetünk aztán szóba kerül ő is, és rákérdeznek hogy na és párod hogy bírja a munkát a gyárban???


Igen egy gyárban dolgozik a IT területen vezető fejlesztőként, de ezt ő csak úgy adja elő mindenkinek hogy gyárban dolgozik és nekem kell kijavítani mindenkit mert őket abban a tudatban hagyja szándékosan hogy azt hiszik ő egy összeszerelő munkás.


Mikor szólok neki hogy már megint azt hitték hogy melós vagy, akkor hatalmasakat röhög meg rajtam is mert engem nagyon idegesít a ez a hazudozás.


Szerinte viszont ez tök jó poén!!!


Ezen kívül minden olyan külsőséget ami sugallná az ő pozícióját, státuszát azt kényesen elkerül, pl. ha teheti bicajjal jár be dolgozni (mondjuk közel van nagyon), úgy kell rákönyörögni elegáns ruhát,mert irtózik öltönyöktől, bármi olyan kelléktől ami olyasmit sugallna hogy ez a pasi sikeres stb.


Ha a helyzet miatt elegáns ruhát kell felvenni valahová ott is csak addig hordja amig feltétlen kötelező aztán ha van rá mód öltözik is át azonnal farmerbe és pólóba akár a mosdóban is.


Rá is kérdeztem már mi baja van, és mindig az a válasza hogy ő nem fog öltönyben parádézni mint valami idióta sikeres férfi díszpéldány, mert az tök ciki és szánalmas.



2018. nov. 6. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem tökre igaza van. Így érzi jól magát és legalább így elkerülik azok az emberek, akik csak érdekből barátkoznának vele és megpróbálnák lehúzni, vagy az olyan felszínes majmok, akiknek számít az, hogy az ember miket hord és hogyan mutogatja magát. Nekem se változtak sokat az igényeim, amikor elkezdtem nagyon jól keresni, hiszen még mindig ugyanazok a dolgok a fontosak számomra, mint korábban. Nem kezdtem el flancos dolgokat vásárolni, nem kezdtem el drága ruhákban járni, nem vettem autót vagy drága kütyüket, mert baromira nem számítanak nekem ezek semmit. Az se érdekel, hogy mások látják-e, hogy sikeres vagyok, sőt. Nem akarok kirakatban élni és nem érdekel mit gondolnak rólam. Annyi változott, hogy most sokkal több pénzem van utazásokra (amiket ugyanolyan "fapados" módszerekkel szervezek, mint korábban, csak hostelágy helyett apartmant veszek ki), élményekre és jó minőségű ételekre, italokra ill. megvan a lakásra való is (külföldön, mert itt élek, így ez sokkal nagyobb tétel mint Magyarországon lett volna) és jelentős tartalékaim is vannak.

32/N

2018. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

,,fejlesztők rühellik az öltönyöket, van vagy 2 tucat fejlesztő ismerősöm, minde annyit keresnek, mint a párod és rockkoncertes pólóban meg rövidgatyában tolják."


Ez ami szànalmas,igénytelensèg a köbön,erre nem lennèk büszke,én is fejlesztő vagyok de ruhára,kajára,edzèsre alap,hogy sokat költünk a párommal,meg utazásra.

Nem kell felvàgni,de legyünk már igènyesek könyörgöm.

2018. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

"Szerinte viszont ez tök jó poén!!!"


Sztem is. Én is egész életemben ezt csináltam, persze sokkal kisebb méretekben, de ugyan ez az analógia. Ez egyszerűen permanens humoros.

De nem csak vicces, hanem olyan jóleső érzést ad, ha jól műveli.

2018. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Bence_ ***** válasza:
88%

Szimpatikus!

Téged azért zavar mert az Ő sikeréből, dicső fényéből szeretnél.

Ő rendben van, tudja, hogy sikeres, szabad, magának felel meg.

Csinálj valami olyat amiben sikert érzel, tök mind1 mi az. Életetek anyagi része biztosítva van akár karitatív dolgot is tehetsz úgyis támogatni fog.

Ez a alapján Bill Gates egy gyémánt dildoval a seggében mászkáljon és minden nap egy új Bugattival menjen dolgozni mert megteheti? Pobt ezért jó fej mert lehetősége lenne ra de tuja, hogy csak pazarlás.

2018. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Ahelyett, hogy orulnel, hogy kitart a pasid, meg villogni is szeretnel vele. Oke. Szegeny te.
2018. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%

> Rá is kérdeztem már mi baja van, és mindig az a válasza hogy ő nem fog öltönyben parádézni mint valami idióta sikeres férfi díszpéldány, mert az tök ciki és szánalmas.


Magyarul megválaszoltad a saját kérdésedet

2018. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%

Én pasim dettó ugyanez. Szóról szóra, annyi a különbség, hogy ő vállalkozó. Mindig röhög a magamutogató embereken, akik úgy tesznek mintha milliárdosok lennének, közbe meg a számláikat is alig tudják fizetni :) Az én párom azért csinálja ezt, mert így érzi jól magát és hogy az érdekemberek meg az öltönyös majmok elkerüljék (azért így is van egy pár sajnos)


Először nekem is furcsa volt, de megszoktam és tényleg inkább ilyen legyen, mint megjátszós.

2018. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!