Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan oldjátok meg ezt? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldjátok meg ezt? :/

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt, múlt hónapban kezdett új munkahelyen este 7re jár és hajnal 3ig dolgozik. Én pedig reggel 9től 17ig óvodában dajkaként dolgozok szóval a probléma az hogy nagyon keveset vagyunk együtt. Napi 2 órát ha látom, van mikor csak futtában. Nem mondom neki,de nagyon nehezen bírom ezt. Akik ilyen helyzetben vannak mit tesznek? Fiatalok vagyunk még , barátom 22 éves és 21 éves. Mit tegyek ha ez hosszútávú lesz? :/ Hiába a jobb megélhetés stb... ha nem látom, nekem ez nagyon fáj.

2018. nov. 6. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
*én 21 éves
2018. nov. 6. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Párom délutáni műszakos (13.30-22.00) a tesco-ban, én meg hol 8-16-ig, hol 8-18-ig dolgozom. Mire ő 22.30-ra hazaér, én fáradt vagyok, és ilyenkor kb fél órát, max 45 percet vagyok még fent, utána alszom.

Van, amikor mind a ketten pihenősek vagyunk. De általában mikor mind a ketten dolgozunk akkor napközben szokunk leveleket váltani, meg telefonon beszélgetni. Volt, hogy mikor ő pihis volt, én meg dolgoztam, elém jött, és együtt jöttünk haza. Keressétek egymás társaságát, amikor csak tudjátok. Ő meg maradjon fent, addig, míg elmész reggel dolgozni. Aztán lehet, hogy ha nem bírjátok, akkor a párod váltson vagy munkát, vagy beszéljen az ottaniakkal, hogy más munkarendben járjon dolgozni.

2018. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk sincs több idő egymásra, pedig én itthon vagyok a gyerekekkel, a férjem pedig este 6 körül ér haza, reggel mi még alszunk, amikor elmegy. Hazajön, játék a lányokkal, fürdetés, addig én megfőzöm a vacsit, aztán együtt eszünk négyesben. Mire mindkét gyerkőc ágyba kerül (a nagyot ő leteszi, a kicsit még szoptatom), 9 óra van. Ekkor szoktunk kb köszönni egymásnak, 10-11-kor fekszünk. Ettől függetlenül működünk, a hétvégéket igyekszünk négyesben tölteni, a délutáni alvásidők pedig csak a mieink. Értékeljük a keveset is, később majd több lesz. 😊
2018. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!