Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a barátom nem ad csókot/puszit a haverja előtt mikor találkozunk az miért van?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem olyan mint te, hogy villamoson, plazaban, buszon es egyeb nyilvanos helyeken cuppogtat.
2018. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha az nap találkozunk először azért szerintem nem lenne gáz. Én se smacizok mindenki előtt, mert én se szeretem.
2018. nov. 7. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán szégyell téged, talán miért nem kérdezed meg tőle?
2018. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert ez neki túl intim ahhoz, hogy egy ismerős előtt ilyet csináljon.

Nem szégyell vagy ilyesmi, hanem csak zárkózottabb ilyen téren.


Az lehet, hogy akkor megpuszil utcán, amikor kettesben vagytok, de így úgymond megtiszteli azzal a harmadikat, hogy előtte nem. Ez szerintem egy határozottan kellemes tulajdonság, nekem is kellemetlen lenne a páromat csókolgatni társaságban vagy mondjuk fogni a kezét hosszan, miközben egy baráti társaságban vagyunk, de ez nem jelenti azt, hogy szégyellem, sőt.


Szóval ne aggódj, ezzel az esetek nagy részében nincs probléma, ha amúgy úgy érzed, szeret téged.

2018. nov. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem akár mennyire szolid, ha a haverjai előtt nem ad, akkor nem vállal fel. Ciki neki, hogy együtt vagytok. Éretlen kisfiú lehet vagy nem jössz be neki, csak a szexre kellessz a 4 fal között. Nem látok a fejébe, de akárki előtt adok legalább egy szájrapuszit annak akivel együtt vagyok. Pont nem érdekel, hogy mások mit gondolnak.
2018. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
5ösnek igaza van. 41f
2018. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ad szájra puszit, illetve elfogadja, de mi is visszafogjuk magunkat az utcán, buszon. Túl intim. Egyébként a csóktól rögtön feláll a farka ezért nem annyira szereti. Furcsa, nála a csók már előjátéknak számít... 🤔
2019. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!