Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok férfi miért olyan szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért olyan szeretőt keres magának, aki a barátnőjénél vagy feleségénél sokkal alacsonyabb szinten áll?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, talán még fiatal is vagyok ehhez, de ezt észrevettem és nagyon böki az oldalamat, hogy vajon miért? Mostanában több kapcsolatban és házasságban kibukott a környezetemben, hogy a férfinek szeretője van, akiért addig és a lebukás után sem akarta ott hagyni a barátnőjét vagy a feleségét, de ezek a szeretők mindig alacsonyabb szintűek voltak. Értem ezt külsőre (alak, mellméret, bőr, arc), végzettségre és anyagi helyzetre is. Ha van egy már adott szint és valami nem jó neki, miért nem ennél is magasabb szintet céloznak be...?
2018. nov. 9. 01:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mert ő csak egy szerető. Jó az ágyban. Engedi popsiba, vagy lenyeli, vagy bármi. A lenyeg, hogy NEM ÚGY, MINT AZ ASSZONY OTTHON. illetve6, vannak férfiak, akiket pl frusztrál, ha az asszony sikeres, jól keres. Pláne, ha maga a férfi kevesebbet. Ilyenkor kompenzál a szeretővel. Mellett lehet "férfi", mert butácska, mert csóró és esetleg kisegitheti egyszer egyszer. Nem mindig jó az, ha a nő nagyon autonóm egy kapcsolatban.
2018. nov. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Az amit egyes mond. A szerető nem válogat



Azon felül:

- pl a pasi titkon vonzódik egy idősebb, molettebb, vagy bármilyen nőtipushoz is, amit nem vállalna fel/be párnak, de 2 hetente 1x oké


- a szerető gyakran egyszerűen normálisabb mint a feleség. Kedves, nem követelőző, figyelmes, nem sarkányosodott el, míg otthon az ezerszép királylány már minden szavával csak piszkálja.


- a megbántott, megcsalt feleségek utolsó mentsvára, hogy “de én szebb vagyok”. Akkor is, ha ez nem igaz. Én láttam már olyat, ahol a feleség ezt mantrázta, közben a szerető minden terén jobb nő volt (a feleség nagyon elhízott, és az volt a vesszőparipája, hogy neki nagyobb mellei vannak, mint a másik nőnek. Ez tenxszerüen igaz volt a nők 99%-val szemben rá, csak ugye egy nőt nem a mell mérete határoz meg).



Egy szó mint száz, sok oka lehet onnantól, hogy a szerető bevállalta análba, azon át, hogy a pasi gerjed titkon az idősebb nőkre egészen addig, hogy a szerető nem is csúnyább.



Btw, sok házasságban az asszony évente 2x hajlandó szexelni, olyankor egy pár év után a legrondább csaj is elkezd megszépulni, ha az ember ennyire kiéhezett.

2018. nov. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Nagy valószínűséggel azok a nők egyáltalán nem állnak alacsonyabb szinten, mint a feleség. Nőknek egy szavát sem szabad elhinni, amikor azt magyarázzák, hogy a riválisnak tekintett nő rosszféle, meg öreg, meg buta, meg persze még csúnya is.
2018. nov. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

3-as: ez régi igazság.


- de én szebb vagyok -> ha mégsem

- de én okosabb vagyok -> ha mégsem

- nagy a segge


És ha se nem csúnyább, se nem butább, és a segge sem nagyobb, akkor az egy q’va.

2018. nov. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Azért mert a változatosság önmagában is gyönyörködtet.


A Family Guy-t nem nézitek? Abban volt a 3 mesés rész, amikor Peter a Piroska és a farkast, Babszemjankót és a Hamupipőkét meséli Stewie-nak, aki nem tud aludni. Peter átlát a babaszobából Joe-ékhoz és Bonnie-t kukkolja. Stewie pedig nem érti miért kukkolja Peter a szomszédasszonyt, amikor a felesége sokkal szebb. Aztán rájön magától. "Ja mert ő más!" Ennyi. Még a baba is rájött. A kevésbé jó szerető is tud valamit biztosan: Ő más. A férfiaknak pedig biztos van igénye a szexuális változatosságra.


24/F

2018. nov. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Talán mert így könnyebb nekik is a másikat táncba hívni.
2018. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

1-est kar volt lepontozni, mert tényszerűen jókat irt, meg akkor is, ha valakinek nem szimpatikus a valóság.


Aki lepontozta, az az igazságért jött, vagy megerősítésért, hogy a szerető mindig butább, rondabb, szakadtabb, mint az asszony, csak a csúnya, gonosz férfiak ilyenek, hogy mégis megcsalják a tökéletes nőt.


Ez persze jól hangzik, csak a megoldáshoz nem visz közelebb.

2018. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki milyet keres,én olyat akivel sokat és változatosan lehet szeretkezni,nyilván minél bevállalosabb annál jobb.39F
2018. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

73 %-os te annyira véded a szeretőket, hogy te tutira az vagy.


Véletlenül sem gondolkozol el rajta, hogy valóban lehet csúnyább, roszabb, dagadtabb, stb.? :) Vicces. Szegény szerető, már meg is sajnáltam. Meg a pasit is. Mert ugye biztos azért megy félre, mert a feleség nem feszik le vele, nem ám azért mert a pasi a sz..r. Nem.

És még a napokban volt itt egy kérdés miszerint mindig a férfi a hibás, ha a nő csal akkor is, ha a férfi akkor is. Pont fordítva. Ha megad mindent a nő, akkor el van ítélve, hogy hát akkor azért csalt meg, nem szabad mindent megadni nekik. Ha nem adott meg mindent (anál, szopás, stb.)akkor azért. Ha nem simán nem fekszik le vele, akkor azért. (Az véletlenül se jusson a diónyi agyadba, hogy sokszor a pasi már nem úgy bánik a nővel (nem kedveskedik, lesz.rja, nem beszél hozzá, egyéb) és azért nincs szex.

Idióták gyülekezete. Nem is gondoltok rá, hogy mennyire megbántotok embereket az írásaitokkal. Engem egy sokkal undorítóbb nővel csaltak meg. Nagy feje volt, buta is volt és egy szemét pi..csa, senki nem szerette. Volt szex otthon a drága édes párocskámmal, főztem, mostam rá, ő meg...ja. Hát ilyen is van.

2018. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Férfi vagyok, és Nen szerető.



Nem védem, csak rámutattak m, hogy a környezetemben a haverok, kollégák mi alapján választanak szeretőt.



Pl egy mérnök cimbora összejött egy alig 8 általánost végzett büfés csajszival, miközben otthon volt a soksiplomas asszony, és mindkét csaj gyönyörű volt.


Miért? Mert a kislány úgy tekintett a srác farkára, mintha isten ajándéka lenne, az asszony meg ha 2x kellett dugni az évben, akkor közölte, hogy “már megint?”


Tényszerűen az asszony azt gondolta, a szerető rosszabb nála. Micsoda szutyok. Hat, én olyan kiegyensúlyozottnak nem láttam a srácot évek óta.



Ez nem védelem, ez tény. Persze, mehet az akol meleg önánitas, hogy minden asszony tökéletes, minden szerető szutyok, attól meg ha a miértekre vagy kiváncsi, akkor az agyad kell használni -meg ha faj is az igazság-, nem a pontozó gombot.

2018. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!