Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem azt, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés
Parommal távkapcsolatban vagyunk, hétvégenként szombat- vasárnap tudunk találkozni, es az elmúlt három hónapban inkább nála, ami nem lenne gond, én albiban vagyok többedmagammal, neki lakasa van. Az elmúlt három hónapban kb a múlt hétvége volt az, amit együtt tudtunk tölteni. A korábbi hétvégéken, vagy lakodalomban voltunk, ő legenybucsun, az ő barataival töltöttük a hétvégét, igazaból az amit kettesben voltunk azok fèl napok voltak a korábbi hétvégéken..Most, hogy vegre egyutt tudtunk lenni, mondtam neki mennyire boldog vagyok ez miatt, erre mondja nekem, neki, hogy hianyoznak a barátai, és elmenne egy kan buliba..Teljesen lehűltem.. Igy is alug vagyunk egyutt, korabbban kulfoldon dolgozott igy megkevesebbet. Amikor mondtam neki ez most komoly, meg ennyire nem igenyli a kettesben töltött időt, megkaptam, hogy ezen miert vagyok kiakadva, nekem nem lehet semmit sem mondani.. Az elmult hónapokban igyekeztem aldozni minden szabadidőmből, remélve azt picit többet lehetünk ketten, hanyagolva ezzel persze az én családomat és barátaimat. Nyilvan, ha mar egyutt élnénk, akkor más lenne, de ha csak 1-2 nap tudunk találkozni akkor tényleg ez élvez prioritást nála ? Jogosan bánt ez az egész ? Ennyire nem szerethet ? Vagy ennyire mashogy van összerakva ? Ti nalatok mi a normalis amit igényeltek minőségi együtt töltött időben a párotokkal ?

2018. nov. 8. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Kicsit felfújtad a dolgot. Hiányzott a kettesben töltött idő, ez ok, de túl érzékenyen reagáltál emiatt.

Nyilván, ha ennyi programotok volt mostanában (ez is közös időtöltés egyébként, értékeld ezt is!), akkor nem csak rád, de semmi egyéb kikapcsolódásra sem volt ideje, ami nem kötött program. Ahogy te is felrovod a kérdésedben, hogy hanyagolod a barátaid, úgy neki is hiányozhatnak a saját barátai. Ezt pedig megosztotta veled beszélgetés közben, ennyi történt.


Távkapcsolatban nehéz megtalálni a középutat, hogy a közösen töltött időre, de mindenkinek a saját életére is maradjon szabadideje. Az egyik kompromisszum a kevesebb együtt töltött idő (vagyis nem minden hétvégén találkoztok), vagy az, hogy bevonjátok egymást a másik életébe, és kvázi mindent együtt csináltok, baráti/családi programokat is, ezzel feladva a kettesben töltött idő nagy részét.

Én azt mondom, hogy a legjobb megoldás a kettő között van, persze időbe telik megtalálni az egyensúlyt. Érdemes erről sokat beszélgetni, nem támadólag, kérdőre vonva, egyszerűen beszélgetni, megszervezni ezt a félig közös életet, hogy mindenkinek jó legyen.

2018. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van sokmindenben amit mondasz, de azért azt tegyük hozzá, hogy ő a csaladjara szokott hétköznap időt szakítani, pénteken pedig mindig tud talalkozni a barataival, ugyanis en szombaton erkezem. Fel volt vetve az is, hogy a lakasaba meglesznek hivva a fiuk, mondtam nekik szivesen főzök, a srácok tök örültek. Erre is az lett mondva, de ő kan partit akar. Ami bant az az, hogy nem kiegyensúlyozott ez az egész, masreszt pedig ha ő egyéb más alkalmakkor tud masokkal talalkozni, nekem akkor meg sajnos csak a munka van, es nem ott dolgozom ahol a csaladom es a barataim elnek, megis vallaltam azt, hogy amint tudunk toltsuk egyutt. Ezt csak igy kiegesziteskent irom le, mert ugy amit mondasz abban van igazsag.
2018. nov. 8. 09:25
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Alapvetően igazad van, más kérdés, hogy ha görcsösen akarod kicsikarni az együtt töltött időt, az nem mindig vezet eredményre...Próbáljatok meg ezt megbeszélni, kompromisszumot kötni, de én neked adok igazat.
2018. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy látszik, neked ő fontosabb, mint te neki..
2018. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan érzed. Ez igy tényleg nem jó. Annyira már nem érdekli, hogy veled legyen.
2018. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért akarsz együtt lenni valakivel,aki láthatóan nem akar veled együtt lenni ? Minek erőlteted ? Ezt nem értem.
2018. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne. Hány éves?
2018. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
33 éves...
2018. nov. 8. 12:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam nagyon hasonlóban, kérdező. Én 32 (N), az exem 34 (F) voltunk, én Debrecen, ő Budapest. 1-2 hetente találkoztunk 1-2 napra. Nekem nagyon nem volt ez elég, neki pedig pontosan elég volt.

Mikor már 7-8 hónapja jártunk és felmerült, hogy valamelyikünk költözhetne a másikhoz, akkor nem szaggatta a hámot, hogy ő jöjjön hozzám (pedig nekem van saját lakásom, ő albiban lakik, és sok más tényező miatt is sokkal célszerűbb lett volna nekik költözni, ezt ő is belátta). De neki pontosan megfelelt ez így. Ő is sokat haverozott, sportolt, elment bulikba - amivel nincs baj, de amikor ezek annak a kis időnek a rovására mentek, amit mi együtt tudtunk volna tölteni, akkor kezdtem besokallni.

Akkor szakítottam, amikor már két hete nem láttuk egymást (megint), ő hazajött a családjához Debrecen mellé, itt töltött 3 napot, és eszébe sem jutott, hogy meglátogasson - de még az esti videochat sem jött össze, mert ő minden szembe jövő falubelivel éjszakába nyúlóan beszélgetett az utcán.

Sokan mondták nekem, míg együtt voltunk, hogy keressek helybéli barátot, mert ez így nem lesz jó. Nagyon igazuk volt. :(

Most helybélim van és rengeteget vagyunk együtt, ami mindkettőnknek nagyon jól esik. :)

Sajnos elég valószínű, hogy nektek is teljesen más az elképzelésetek a kapcsolatotokról. Hosszú távon nem biztos, hogy fog működni, sajnos.

2018. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold te is őt. Következő hétvégén ne éri rá... csinálj te is nélküle programot. Sajnos én is voltam így ahogy te. Ne éreztesd vele,hogy ennyire szereted,hogy ő a legfontosabb ... nem szabad

Ha észre veszi,hogy neked is van életed nélküle is tudod jól érezni magad akkor talán kapcsol...

Ha nem akkor szerintem vége. Nem kell olyan szekér után futni ami nem vesz fel. Legyen tartásod és elvárásod egy férfivel szemben

Maradj nő és ne te fuss egy pasi után

2018. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!