Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit tennétek ha udvarolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit tennétek ha udvarolna nektek, egy extra jóképű férfi, akiről kiderülne hogy hivatásos bolti szarka? Megígérné hogy mindent megoszt veletek is.

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobbat nem tudsz kitalálni? Esik a színvonal.
2018. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, én sokkal hamarabb meg szoktam érezni, ha valakivel valami nagyon nem oké. Így szinte biztos, hogy még a "nagy vallomás" előtt leépíteném. (Utálom a bűnözőket, pitiket és nagyszabásúakat egyaránt.) Főleg, hogy az életemmel egyre elégedettebb vagyok így egyedül is.
2018. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor eladó voltam, nagyon ki tudtam szúrni a zsebeseket, tolvajokat. Egyel jóba is lettem. Emberileg jófej volt. De nem tudtam tisztelni úgy ahogy nő a párját tiszteli.
2018. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Egy szarka mindenhol szarka nem csak a boltban.

Biztos tőlem is mindent elcsórna az az extra jóképű fszfej.

2018. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!