Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jóképű pasiknál mindent be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű pasiknál mindent be kell vállalni, hogy megtartsd?

Figyelt kérdés

Sosem mondta, hogy mit csináljak, nem kényszerít rám semmit, de tudom, hogy szereti a szexben a változatosságot.

A házassága azért ment tönkre mert alig volt szex, és az is egyhangú volt. (Már elvált.)


Látom és érzékelem, hogy sok nő hogyan néz rá és kommunikál vele, bármikor le tudna cserélni ha úgy tartja kedve.

Tudom, hogy nincs rám erőltetve semmi, de úgy érzem ha nem produkálok valamit szexuális téren, akkor engem is el fog hagyni.

Van pár dolog amiért nem rajongok annyira, de megteszem.

Azért a szex egy párkapcsolatban elég fontos tényező hosszútávon.


Ostobaság, hogy bevállalok miatta dolgokat?


2018. márc. 12. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szereteten alapuló kapcsolatot szeretnél, vagy a szexuális fantázia kielégítésén alapuló kapcsolatot? Mit szeretnél, mi kössön titeket össze: a szeretet, vagy az ágy?
2018. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem feltétlenül van így, de tény, hogy fontos szempont lehet a későbbiekben.

Lehet nem tartozik ide, de le tudnád pontosan írni, hogy milyen dolgokat szeret ő nagyon csinálni és mik azok a dolgok amiket csak úgy megteszel neki?

Azért kérdezem mert a módszeredben van egy komoly bibi. Ha nem csak a saját érdekeit nézi akkor fel fog neki tűnni, hogy te csak belemész a dologba, de nem élvezed. Márpedig az a jó, ha a másik is szereti és élvezi a dolgot, amivel ő is elkedvetlenedhet a számodra idegein szexuális vágyai miatt és ugyanoda lyukadtok ki.

2018. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ostobaság! Nem kell mindent bevállalni, amiért te nem rajongasz. A szex két ember öröméről kell, hogy szóljon. Ne akard mindenáron megtartani, ha nagyon nem passzoltok e téren. Inkább lépj le, mielőtt túl késő lenne, bajod is lehet belőle.
2018. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ostobasag, igen.
2018. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ. Ha te nem vagy egy nagy szám, és az a kimondott célod, hogy veled maradjon, akkor nem ostobaság. Minden egyéb esetben az. Persze a lúzer feministák majd lepontoznak, de nekik ugye ez az életük, szóval who cares
2018. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem butaság. Ha olyan dolgokat csinálsz amiket nem szeretsz/nem élvezel kvázi kényszerből akkor idővel nem lesz kedved a szexhez ami ugye magával hozza a szexuális élet ellaposodását és megritkulását. Ami mint korábban látható volt szakítást eredményez.

Normális férfinek többet ér a párja élvezete és az hogy a párja kívánja őt valamint a közös együttlétet mint egy menet fenékbe.

2018. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5-ös, valami olyasmi van, amit leírtál.

Nem vagyok nagy szám külsőre, alacsony vagyok és vékony, nálam különbet talál minden "sarkon".

A kisugárzásommal fogtam meg állítólag... de én úgy érzem, hogy ez hosszútávon kevésnek fog bizonyulni.

2018. márc. 12. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

A szexnek kölcsönösen élvezetesnek kell lennie.

Ha kedvére teszel az nem ostobaság, sőt bizonyos keretek között kell is - addig amíg számodra nem kellemetlen dolgot teszel meg a kedvéért és ő is a te kedvedre tesz. Kölcsönösség 3s egymás tiszteletben tartása.

Ha számodra viszont kellemetlen dolgokat is megteszel neki, illetve ő önző módon nem jár a te jedvedben, akkor nem csak ostobaság, de megalázó és lealacsonyító.

2018. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem ostobaság. Miket vállalsz be miatta?
2018. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a kpcsolat, ahol nem szeretem, de megteszem, hogy megtartsam, az halott.

A kapcsolat egyik slapköve, a mind két felet kielégítő jó szex. Nincs meg, lassú halála a kapcsolatnak. Szakitás, csalás a vége.

2018. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!