Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet megfogni egy jóképű, rendes pasit jó személyiséggel?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elhinni, hogy annak a pasinak, aki nekem udvarol, tényleg én kellek és ennyire megfogta a személyiségem.

Be is vallotta, hogy őt alapjából véve teljesen más külsejű nők tudtak megfogni, akik úgymond teltebbek.

Legalábbis ilyen típusúak tudják beindítani szexuálisan.


Na most én eléggé ennek az ellentéte vagyok, vékony testalkatom van, éppen csak lehet rajtam fogni valamit.


Szóval a külső nem releváns, így marad a belső, amivel megfogtam.


De meddig elég egy ilyen pasinak szimplán csak megnyerő tulajdonságokkal rendelkező lány?

Meddig lehet a külsőt belsővel kompenzálni? 26N


2017. aug. 1. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kb örökre
2017. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó belsővel 143 óráig, szuperjóval akár 199-ig is!
2017. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

deriválni kell a belsőt a vékonysággal, majd....najó. Áh.


meglátod úgyis..nem? ink örülnél...o.o

2017. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normális, akkor elég sok időre.De ha a kinézet nagyon fontos a párjánál, csak ideig-óráig.
2017. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasinak nem az álomnő jön össze. Pl. a bátyám állandóan a nagymellű nőkről áradozott. Aztán összejött egy vékony csajjal, akinek szinte nem is volt melle. Nem tartott sokáig, de a mai napig dicshimnuszokat zeng róla.

Amúgy a hosszú távú kapcsolatokat nem a külső szépség szokta összetartani.

Amúgy meg ne aggódj, idővel majd te is meghízol. Én is szülés után lettem gömbölyűbb.

2017. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!