Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napra elutazok a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napra elutazok a barátommal a rokonjaihoz. Illene törölközőt vinnem?

Figyelt kérdés

Ugye ott fogok fürdeni és ahhoz kéne törölköző. Én azt terveztem hogy csak egy táskát viszek, nem akarok sok cuccot cipelni... pont az a törölköző van útban... ha az nem kéne akkor beférne minden más egy táskába :D most akkor ne vigyek törölközőt?? az nem bunkóság ha ott kérek?:S

17/L


2010. jún. 25. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Adnak majd ők, he nem meg nem!:D
2010. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én vinnék biztos ami biztos vagy vigyél kisebbet.
2010. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bunkóság az lenne ha szó nélkül dörgölnéd magadat a törölközőjükbe. Kérni szerintem nem gond ha kérsz (néma gyereknek anyja se...). Esetleg kérdezd meg a barátodat hogy baj lenne-e. Vagy vigye a barátod a tiedet hátha neki fér a táskájába. :D
2010. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Egészségesebb a sajátodat használni, ki tudja milyen mosási szokássaik vannak!
2010. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

17:09


XD

2010. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Illik vinni. Ha neked olyan nagy probléma ne vigyél, és ott tegyél úgy,hogy "jaj, elfelejtettem".
2010. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Illik vinni. Én legalábbis nem örülnék, ha valaki úgy érkezne hozzám, hogy a törcsit kapásból kéri. Nem hiszem,hogy fájna a nagyobb táskát vinni, gondolom a csomagtartó elbírja...
2010. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam vendégségbe törcsit vinni. Igaz, én a saját rokonaimnál szoktam nyaralni.Így már neccesebb, hogy csak a barátod rokonsága...
2010. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nusz ***** válasza:
én sosem viszek, amúgy meg kérdezd meg a barátod
2010. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl barátomékhoz sohasem viszek. Első pár alkalommal vittem, de mindig ki volt már készítve nekem a törölköző. Na azóta nem viszek:)
2010. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!