Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja nincs szex, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja nincs szex, mert "igénytelen"?

Figyelt kérdés

Hozzám nem akar átjönni, mert nem szereti a családomat, akik ránk csukják az ajtót és békén hagynak, de előtte van 5-10 perc jópofizás.

Nála meg ágyi poloskák vannak. Amikor én ott alszom, akkor meg csak engem csípnek meg, minden este 8-10 új csípés, ami nekem azon kívül hogy nagyon viszket még be is gennyesedik, hiába fertőtlenítem le. Most allergia-elleni kenőccsel foltosan (hegesedve) gyógyulok, de a 3 hetesek még mindig megvannak. Ideges, feszült, sírós leszek a gondolattól, hogy le kell feküdnöm egy olyan ágyba, ahol minden elérhető testfelületen (fej, kéz, láb) később viszkető 2 cm átmérőjű csípések lesznek, szexelni se vagyok vele hajlandó, de most már átmenni se.

Felajánlottam, hogy kifizetem a poloskairtást, mert ha nem vagyok ott, akkor őt is csípik, de nem, ő inkább literszámra vásárolja a rovarirtókat, hogy majd ő megoldja. Eljutottunk oda, hogy szerinte én vittem át őket, bár nálam nincs ilyen probléma, de őt ez nem érdekli, biztos a kutyámról (?!) cipeltem át hozzá.

Én komolyan a szakítást fontolgatom, nem hiszem el, hogy ennyire nem érdekli, hogy a vérét zabálják, én meg hegeket szerzek.

Erre ő panaszkodik, hogy 1 hónapja cölibátusban él. Múltkor már rávisítottam, hogy hívja ki a rovarirtókat és leszopom a szemük láttára, de mániákusan elzárkózik a téma elől. Mi a fenét lehetne kezdeni?!


2018. nov. 10. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
nem kis feladat kiirtani ezeket
2018. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
egyedül sztem nem fog menni neki
2018. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ott vesztettem el az egészet, amikor azt írtad, hogy még rád fogta, hogy te viszed át őket... Ez komoly?!
2018. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de képes vagy idáig süllyedni? Emberileg szerinted ez a normális? Tényleg?
2018. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Sokszor megdöbbenek néhány emberen, hogy tényleg ilyen buták és irracionálisak? És tényleg... 😁
2018. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Az igazi szerelmet nem teheti tönkre néhány poloska! Mondjuk elég igényes emberke lehetsz ha ilyen a párod. Na mindegy.
2018. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Járjatok utána (gooooogle), hogy hogyan lehet kiirtani őket. Nem könnyű, de ha segítesz neki, ahelyett, hogy letöröd a maradék önbecsülését is, akkor sikerülni fog. Ha a rovarirtóknak sikerül, akkor nektek, együtt is sikerülni fog. Csak tényleg akarni kell, de neked is.

Számos - érthető - oka lehet annak, hogy nem akarja kihívni őket. A támogatásoddal sokkal többet segíthetsz neki.

De lehet, hogy vannak más bajok is köztetek...

2018. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te miért vagy még mindig vele???!!! Ennyire szeretsz szenvedni?
2018. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a fenét lehetne kezdeni?!"


nem csak fontolgatni a szakítást, hanem megtenni. Ez bolond.

2018. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

1 hónapja tart a probléma, nyilván kipróbáltuk az ÖSSZES házi praktikát többször is. Sőt, az elején én csináltam, ő pedig nézte biztos távolságból (én lélegezzem be a rovarirtó szert csak). Utána mondtam azt, hogy elég, hívjunk szakembereket. Fizetem én az egészet, csak hívjuk, azóta kezdte el, hogy én biztos elbénáztam, ő ki tudja irtani, de ez 2 hete folyik. Értetlenül állnék, ha ezt önbizalom-rombolásként élné meg. Helyette nem találkozunk a lakásán, mert nem vagyok hajlandó betenni a lábam, amíg ki nem pusztulnak azok a dögök.


Eddig is voltak olyan dolgok, amiben kevésbé figyel oda, de ezt jeleztem és változtatott. Nem az van, hogy koszban-mocsokban fetreng.

2018. nov. 10. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!