Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja nincs szex, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja nincs szex, mert "igénytelen"?

Figyelt kérdés

Hozzám nem akar átjönni, mert nem szereti a családomat, akik ránk csukják az ajtót és békén hagynak, de előtte van 5-10 perc jópofizás.

Nála meg ágyi poloskák vannak. Amikor én ott alszom, akkor meg csak engem csípnek meg, minden este 8-10 új csípés, ami nekem azon kívül hogy nagyon viszket még be is gennyesedik, hiába fertőtlenítem le. Most allergia-elleni kenőccsel foltosan (hegesedve) gyógyulok, de a 3 hetesek még mindig megvannak. Ideges, feszült, sírós leszek a gondolattól, hogy le kell feküdnöm egy olyan ágyba, ahol minden elérhető testfelületen (fej, kéz, láb) később viszkető 2 cm átmérőjű csípések lesznek, szexelni se vagyok vele hajlandó, de most már átmenni se.

Felajánlottam, hogy kifizetem a poloskairtást, mert ha nem vagyok ott, akkor őt is csípik, de nem, ő inkább literszámra vásárolja a rovarirtókat, hogy majd ő megoldja. Eljutottunk oda, hogy szerinte én vittem át őket, bár nálam nincs ilyen probléma, de őt ez nem érdekli, biztos a kutyámról (?!) cipeltem át hozzá.

Én komolyan a szakítást fontolgatom, nem hiszem el, hogy ennyire nem érdekli, hogy a vérét zabálják, én meg hegeket szerzek.

Erre ő panaszkodik, hogy 1 hónapja cölibátusban él. Múltkor már rávisítottam, hogy hívja ki a rovarirtókat és leszopom a szemük láttára, de mániákusan elzárkózik a téma elől. Mi a fenét lehetne kezdeni?!


2018. nov. 10. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ágyi poloskát soha az életben nem fogjátok házilag kiirtani. Nekem volt, próbálkoztam házilag, pár napig, nem hétig! de csak a szakemberek által végzett irtás volt hatásos. Előbb valami szerrel irtanak, aztán gázosítják a lakást, utána egy-két órára el kell hagyni a lakást. Ja, és előtte amit csak lehet kimosni, 90 fokon, bezsákolni!

Téged nem értelek kézdező, minek vagy egy ilyen emberrel? Te is ilyen igénytelen vagy? Mert ő teljesen az. Én nem mennék át hozzà, de ezek után a lakásomba sem engedném be, megfertőzi a ti lakásotokat is.

Egyébként az ágyi poloskairtás úgy tudom kötelező, jelentsd a közös képviselőnél. Szomszédokhoz is átterjedhet.

Mindenképp hívni kell céget, mert másképp csak szaporodnak, és baromi ellenállóak. Teljesen kifizethető áron dolgoznak

2018. nov. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen igenytelen es egyben paraszt ember neked szinvonal es egyutt vagy vele, akkor mit panaszkodsz. Ilyen szintu ember melle ez jar, ezt kapod.
2018. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Uh... Én mindenféle rovartól írtózok, de az ágyi poloska mindenen túltesz. Én addig nem is mentem volna át és ő se jöhetett volna, amíg ki nem irtják. Ugyanis rendkívül fertőző. Csoda, hogy még nálad nincsenek és ne várd meg, hogy legyenek.

Vagy hívjon szakértőt, vagy szakíts vele! Ez nem normális.

2018. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Irtózok* elírtam.
2018. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Egy igazi úr voltál, hogy te fújtad a rovarirtó szert, hogy ő véletlen se lélegezze be.


Elég érdekesek vagytok együtt, de hát ez már onnan kiderült, amikor még téged vádolt meg azzal, hogy te hoztad át hozzá.


Összeilletek így. Sok sikert az irtáshoz.

2018. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bence_ ***** válasza:
Ilyen lakásba én se mennék, fene akarja hazavinni.
2018. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!