Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A húgom azért őrült meg mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom azért őrült meg mert apánk korán elment?

Figyelt kérdés

Tudom semmi közöm a húgom párkapcsolatához mert felnőtt nő de úgy érzem aggódni kell érte mert szerintem ez nem normális pszichológushoz kéne vinni. Húgom 22 éves Nagyon csinos vonzó lány nemcsak a bátyói elfogultság miatt hanem valóban többször állították meg utcán illetve hívták modellügynökségekhez.


Most meg összejött egy 65 éves bácsival az úriember abszolút nem gazdag egy kis leharcolt lepukkant lakásban él és kisnyugdíjas, pocak minden befigyel abszolút nem jó pasi korához képest szerintem még rosszabb is. Hugom kB két fejjel magasabb és egyszerűen oda van ezért a bácsiért. Mikor voltam náluk vendégségben állandóan csüngött rajta a csávó meg már mondta hogy jól van most már hagyjál. Egyszerűen sírhatnékom van hogy mi az istent miatt van ezzel a férfivel. Lehet köze van hogy apukám korán meghalt, 12 éves volt mikor elment.


2018. nov. 11. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Jó ég... 65 évessel?

Hát... esetleg beszélj vele te, vagy nem tudom anyukáddal milyen a viszony... de ez sajnos nagyon nem oke.

2018. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos tényleg lehet benne valami. Ugy hívják apakomplexus. Esetleg nem lett tagja vmilyen szektának? Ez a BB Alexa vagy ki is így ismerte meg a mostani idős párját.
2018. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kell rosszúl lenni ettől? Boldog vele? Mi számít ezen kívűl? Fogadd el nem minden a külső lehet lelkileg valami olyat adhat neki a bácsi amit a hugod saját korosztálya nem tud megad i! Lehet apukátok elvesztése is közre játszhat! Támogasd őt ha nem tetszik akkor is, mert a boldogsága a lényeg, és nem az a boldogság neki amit Te vagy más annak hisz hanem amit Ő valóban átél!
2018. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!