Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal? Elhagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Elhagyjam?

Figyelt kérdés

Néhány éve együtt vagyunk a barátommal, nemrég össze is költöztünk. Szintén nem olyan rég gyanús lett, hogy a lakásba bárhova megy, magával viszi a telefonját. Ezért mikor egyszer elaludt, belenéztem. Láttam, hogy egy lánynak írt többször is, hogy kávézzanak együtt. A lány mindig visszautasítja - legalábbis a meglevő beszélgetések alapján, merthogy látszik, hogy vannak törölt elemek. Rákérdeztem, azt mondta, hogy csak ismerkedni szeretne valakivel, mert nem nagyon ismer senkit ebben a városban és sokszor van egyedül, mikor én dolgozom. Szerintem kamuzik. Illetve azt is benyögte egyszer, hogy egy férfinak kell az, hogy flörtölgessen néha.

Nekem úgy tűnik, hogy ő fut a lány után, a lány mindig visszautasítja. Szánalmas. De ugye nem látom a teljes beszélgetést... Szóval szerintetek hazudik? Megcsal engem? Mit tegyek? És kérlek titeket, hogy ne arra írjatok választ, hogy én minek nézegetem a telefonját, azt mindenki maga döntse el, hogy szabad-e vagy sem. Köszönöm!



2018. nov. 11. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés nem az, hogy megcsal-e. Az a kérdés, hogy neked hol és mikor veszett el az önbecsülésed, hogy hagyod, hogy így bánjanak veled? Nem tök mindegy, mit tett meg eddig? Ha nem fektette le, akkor belefér a hazugság, titkolózás és flörtölgetés mással, mikor együtt éltek? Igen, ez valóban szánalmas. De kinek a viselkedése az? A férfié, aki pofátlan, vagy a nőé, aki még gondolkodik rajta, hogy ez belefér-e? N34
2018. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Válszold meg magadnak ezt a kérdést:


Kell neked olyan férfi aki melletted másokkal flörtöl, csajozik, esetleg meg is csal majd?


Ha nem a válasz erre a kérdésre, akkor a fent szereplő kérdésedre pedig igen választ mondanék.

2018. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet,hogy te ilyen tartalékban vagy ott neki. Mert ha nem így lenne, akkor talán nem is kéne neki más. Elegendő lennél te. Szóval szerintem nem csal meg; mert a szerelme úgy tűnik, mindig visszautasítja; de te talán csak tartalékban kellesz neki, meg ilyen biztonság-érzetet adsz neki.
2018. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igen. elég egyértelmű. nem az a kérdés hogy minek nézegeted a telefonját, b a s z k i, én is megnézném. az a kérdés miért nem küldted még el melegebb éghajlatra.
2018. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

2018-ban kortol es nemtol fuggetlenul kottetnek baratsagok. Bizony szigoruan hagyomanyos baratsagban is van nehanyszor flort ( csak szoban es mindketten tudjak,h nem mennek tovabb,mert ezt mar az elejen lebeszeltek)

A torolt elem gyanus viszont.


Menj vele egy ilyen barato talalkozora. Ha visz magaval,akkor ott csak baratsag van.


Szerintem egy uzenet alapjan ne dobd ki.


N/36

2018. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha nekünk kell eldöntenünk helyetted mit tegyél akkor azt hiszem menthetetlen vagy.

Állj a tükör elé, nézz a szemedbe és kérdezd meg magadtól: ezt érdemlem hogy hülyének nézzen egy pasi?

Nade hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Lehet hogy nem csalt meg, de nem rajta múlt hanem a csajon aki lepattintotta. Nem lehet túl jó pasi ezek alapján, ne kapaszkodj bele ezer körömmel még akkor is mikor totál hülyére vesz.

2018. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Férfi létemre nincsenek se fiú se lány barátaim. Ettől függetlenül volt már barátnőm, kapcsolatom.

Viszont én nem hiszek férfi és nő között lévő barátságban. Mert ha meginog az egyik, tök könnyen adja magát másnak. És ennek meg semmi értelme.

Nekem nincs szükségem lány barátokra.

Ha barátot keres, keressen férfit, mint a legtöbb normális felnőtt ember. Ne nőbe akarjon már barátot keresni.

2018. nov. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Pont ezért nem nézegetjük a telefont. Nem tudtál meg semmit, csak sokkal idegesebb lettél.
2018. nov. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha tudsz kulturáltan viselkedni (bocs, de egy ilyen helyzetben nem mindenki tud), esetleg írhatsz a lánynak, hogy "bocs, ez és ez a helyzet, nem neheztelsz rá, csak tudni szeretnéd, hogy tényleg csapja-e a szelet, próbálkozik-e stb. mert nem akarsz egy olyan emberrel együtt lenni, aki becsap, megcsal stb.".


Egyébként én ha barátkozni akarok egy nővel, annak megvan az oka - pl. valamilyen közös érdeklődés filmek, könyv, zene stb. - és amiatt írok neki, nem kávézni hívom. De ha még vannak kétségeid, akkor olvasd el, amit leírtál: "Illetve azt is benyögte egyszer, hogy egy férfinak kell az, hogy flörtölgessen néha.". Nem feltétlenül csalt meg, de hogy jó úton halad, ill. ha lehetősége lenne rá, szinte biztosan megtenné.

2018. nov. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve azt is benyögte egyszer, hogy egy férfinak kell az, hogy flörtölgessen néha." - en marhara nem lennek kivancsi arra, hogy megcsal-e, ha ennyire nem tisztel es nyiltan, tudatosan megalaz, mer' hat o ferfi es egy ferfinek neha kell. Hol itt a tisztelet?

Ebben a kapcsolatban nem az esetleg megcsalas a legnagyobb gond.

2018. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!