Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elhagjam a pàrom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna.love kérdése:

Mit tegyek? Elhagjam a pàrom, vagy maradjak mellette a gyerek muatt?

Figyelt kérdés

A pàrommal 3 ève ismerjük egymàst, 1 ève èlünk együtt. 37 vagyok ő 52.

Nem jövünk ki jòl, bàr ő ezt nem ìgy làtja èn igen. Nèmetorszàgba èlünk, nekem ez nem tetszik hiànyzik Magyarorszàg. Neki nem. Veszekszünk, verekszünk , nincs közös èrdeklődèsünk, nem illünk egymàshoz ez szàmomra kiderült ez alatt az egy èv alatt. Szerinte minden rendben,

Kidobtak minket az albèrletből a folyamatos veszekedèsek miatt, most lakàst keresünk. Nem keres jòl, 20-àn màr àltalàban nincs egy vasunk se. Èn erősen gondolkodom hogy hazamegyek, elhagyom, az exem visszavàr aki nagyon szeret , èn is őt, bàr ez màr nem szerelem csak erős szeretet ès kötődès.

20 èvet èltünk együtt, ès a jelenlegi pàrom miatt hagytam el.

Megbàntam, de ő visszavàr. Ez ìgy rendbe is lenne ..de van egy kis gondd...

Gyermeket vàrok

7 hetes terhes vagyok, mèg nincs gyerekem, a pàromnak se.

Màr csak ez tart vissza attòl hogy elmeneküljek innen. A nèmet nyelv nem megy, ezèrt munkàm sincs.

Ez ìgy nem jò, de jön a baba..

Vagyis csak ha megtartom

Mit tegyek ? Tanàcstalan vagyok.

Ha nem lennèk terhes elmennèk.

Mit csinàljak, iràny Magyarorszàg abortusz ès folytassam a boldog èletem?

Vagy szüljem meg ès maradjak vele? Ki mit tenne ha a helyemben volna.

Tudom màr nem vagyok 20 èves..nem nagyon van időm ha gyereket szeretnèk.

De lehet emiatt leèlni valakivel az èletünket?

Nagyon tanàcstalan vagyok.



2018. nov. 13. 08:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%
Nem szokásom ilyet mondani, de abortusz. Vagy haza jössz és magadnak szülöd meg. A mostani kapcsolatodba gyereket vállalni, szerintem nagy felelőtlenség. Az egészben a gyereket sajnálnám nagyon. Állandó veszekedés, verekedés??:((( Pont ez az ami hiányzik egy gyerek felneveléséhez.
2018. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj egy ilyen ember mellett,es foleg kerlek ne szulj igy...ilyen helyzetben.Hangyanyit se lesz jobb ha esetleg megszulnel..annál több vita lenne,a kialvatlansag,a pénz..az a gyerek 20 -a után is ehes lesz,pelus,gyógyszer.Meg mivan ha a gyereket is bantani fogja!?Ne tegyél tönkre egy kis életet!!
2018. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
13%

engedd el ezt az alakot.

ne légy magzatgyilkos! Ő erről nem tehet.

gyere haza, add örökbe s az exedet keresd meg.

segítek szívesen az örökbeadásban, írj!

2018. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
93%
Én elvetetném és mennék haza a helyedben.
2018. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen visszajönnék, a gyereket nem tartanám meg és egyelőre a régi kapcsolatba se ugranék vissza!

A mostani párod nem szeret, te se őt, a gyereketek a nyomorba és az állandó veszekedésbe-verekedésbe születne. Jelenleg magatokat nem tudjátok eltartani, egy gyereket akkor hogyan?

A régi párod is kérdés hogyan tudná elfogadni, hogy elhagytad valakiért, szerintem ennek a kapcsolatnak is idő kell. Nem hiszem, hogy minden működne ugyanúgy, hogy egyik nap még A-val laksz, másik nap meg B-vel.... Ezt a részét mondjuk ti érzitek, gondolom beszéltetek ezekről már. Az biztos, hogy a gyereket nem tartanám meg és a jelenlegi párodtól azonnal elköltöznék.

Tudom, hogy egyre nehezebb a gyerekvállalás ebben a korban (én is ennyi idős vagyok), de valóban azt szeretnéd, hogy ilyen apja legyen a gyerekednek, ilyen élete?

2018. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, 37 éves felnőtt nő vagy. Miért kellene neked bármelyik férfitől is függeni? Állj a saját lábadra. Hogy Németországban, vagy Magyarországon, gyerekkel vagy anélkül, Neked kell eldönteni.
2018. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Elvetetném és egyedül maradnék. Kitalálnám, hogy mit akarok kezdeni az életemmel.


1. akit elhagytál, azt nem szereted, akkor miért használod ki?


2. akivel vagy, nem szereted, akkor miért használod ki?


3. a gyereknek nincs apja, sem háttere, miért szivatnád meg?


4. miért kell bárkivel is lenned, ha nem szereted őket? Egyedül tán nem tudsz megélni felnőtt nő létedre? Ha így van, akkor nagy a baj!



Szerintem adj időt magadnak, maradj egyedül és gondolkodj el azon, milyen ember vagy, mire vágysz és azt hogyan tudod elérni. A többi embert meg hagyd békén! N34

2018. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 D. Brasco ***** válasza:
84%
Azert ez valahol borzasztó szomorú hogy felnőtt meglett "nők" milyen mélyre képesek süllyedni....es akkor még azon gondolkozik hogy ebbe az idillbe lebabázzon.........
2018. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
23%

Haza ? Csak nyomor es minimalber var.

Abortusz nemetorszagban ingyenes es gyors a korhazak tisztabbak modernebbek

Otthon sintertelep futoszallag kaparasok

Ugye tudod ez az utolso eselyed terhessegre ?

37 evesen abortusz utan esely kb nulla lesz

Allj sajat labra !! Itt az ideje megnoni

2018. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
22%

Döbbenetes, hány embernek az abortusz az első válasza!

Annyian szeretnének kisbabát, akiknek nem lehet, és ez minden vágyuk, mindent megadnának neki.

Szerintem akkor már szüld meg a picit, és add örökbe.

2018. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!