Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elhagjam a pàrom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna.love kérdése:

Mit tegyek? Elhagjam a pàrom, vagy maradjak mellette a gyerek muatt?

Figyelt kérdés

A pàrommal 3 ève ismerjük egymàst, 1 ève èlünk együtt. 37 vagyok ő 52.

Nem jövünk ki jòl, bàr ő ezt nem ìgy làtja èn igen. Nèmetorszàgba èlünk, nekem ez nem tetszik hiànyzik Magyarorszàg. Neki nem. Veszekszünk, verekszünk , nincs közös èrdeklődèsünk, nem illünk egymàshoz ez szàmomra kiderült ez alatt az egy èv alatt. Szerinte minden rendben,

Kidobtak minket az albèrletből a folyamatos veszekedèsek miatt, most lakàst keresünk. Nem keres jòl, 20-àn màr àltalàban nincs egy vasunk se. Èn erősen gondolkodom hogy hazamegyek, elhagyom, az exem visszavàr aki nagyon szeret , èn is őt, bàr ez màr nem szerelem csak erős szeretet ès kötődès.

20 èvet èltünk együtt, ès a jelenlegi pàrom miatt hagytam el.

Megbàntam, de ő visszavàr. Ez ìgy rendbe is lenne ..de van egy kis gondd...

Gyermeket vàrok

7 hetes terhes vagyok, mèg nincs gyerekem, a pàromnak se.

Màr csak ez tart vissza attòl hogy elmeneküljek innen. A nèmet nyelv nem megy, ezèrt munkàm sincs.

Ez ìgy nem jò, de jön a baba..

Vagyis csak ha megtartom

Mit tegyek ? Tanàcstalan vagyok.

Ha nem lennèk terhes elmennèk.

Mit csinàljak, iràny Magyarorszàg abortusz ès folytassam a boldog èletem?

Vagy szüljem meg ès maradjak vele? Ki mit tenne ha a helyemben volna.

Tudom màr nem vagyok 20 èves..nem nagyon van időm ha gyereket szeretnèk.

De lehet emiatt leèlni valakivel az èletünket?

Nagyon tanàcstalan vagyok.



2018. nov. 13. 08:28
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat...sokat segìt .

Az utolsò hozzàszòlònak...az exem akarja hogy visszamenjek hozzà.

20 èv az nagyon hosszù.

Nem azèrt hagytam ott mert nem szeretem, vagy nem szerettem, hanem mert 20 èvvel idősebb mint èn , ès ő màr nem akar babàt, neki van 2 felnőtt lànya.

A jelenlegi pàrom a gyerektervezèssel ès a csalàddal fűzött meg.

De mint kiderült, nem kèpes eltartani egy asszonyt ès egy gyereket.

Ràadàsul iszik is.

2018. nov. 13. 08:56
 12/49 A kérdező kommentje:

Meg tudok àllni a sajàt làbamon, de amikor elhagytam az exem mindent otthagytam amit a 20 èv alatt összeszedtünk.

Mondjàtok màr meg hogy egyedül terhesen hogyan àlljak a làbamra...lehetetlen

Igen tudom..itt Nèmetorszàgba sokkal jobb a kòrhàzi ellàtàs.

3 hònapja elhalt a terhessègem...be kellett fejezni

Meg se kottyant...nagyon profik...az biztos

2018. nov. 13. 09:02
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
És te hol vagy a sztoriban? 37 éves vagy,eddig mit dolgoztál, mire hitted?
2018. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
*vitted
2018. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Sajnos semmire..az exem tartott el 20 èvig

Pont ezèrt hagytam ott hogy a sajàt làbamra àlljak ès csalàdot alapìtsak.

Rossz embert vàlasztottam.

Akkor ezt mèg nem tudtam.

2018. nov. 13. 09:06
 16/49 anonim ***** válasza:
92%

Akkor viszont sima ügy, te babát szerettél volna, a volt párod nem. Neked lesz babád, ő meg visszakaphat téged.

Egy tökéletes világban ez win-win lenne.

Kérdés persze hogy akar-e annyira visszaszerezni, hogy más gyerekét nevelje.

Nehéz ez a szituáció, de nem teljesen reménytelen.

2018. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre gázabb. Nulla munkatapasztalattal, nulla bevétellel, egy kölcsönösen bántalmazó kapcsolatban másodjára esel teherbe. Kérdező, Te gondolkodsz? Mi a végzettséged?
2018. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
83%
Döbbenetes, hogy szerinted azok miatt a párok miatt kellene a semmibe gyereket szülnie, akiknek nem lehet. Nem gondolod, hogy a saját problémád miatt csak szemellenzővel nézed az életet? Értem, hogy gyereket akarsz (vagy ezt közvetíted munkaszerűen), de elképesztőnek találom, hogy szórakozol életekkel, és a semmibe fogant magzatok miatt harcolsz, amikor gyerekek millióinak nincs szülője. Verd az ajtót azokon a helyeken, ahol már megszületett gyerekek élnek és nőnek fel, mert a szüleik nem mondanak le róluk, de nem is tartják meg őket. Ott a megoldás, nem ott, hogy még több esélytelen embert nyomunk a világra!
2018. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
73%

18as:

Ha a 10es hozzászólásra szeretnél reagáni, akkor kérlek olvasd el rendesen azt a 3 sort.

Azt írtam, hogy adja örökbe a babát. Rengeteg alapítvány foglalkozik ilyesmivel, anyaotthonban elhelyezik a kismamát, segítenek neki szociális és mentális úton.

Nem pedig azt, hogy mivel sok embernek nem lehet saját gyermeke, pottyantson egyet, mert az jó és valami úgyis lesz vele.

Ha nem annak a hozzászólásnak szólt a fröcsögés, akkor elnézést.

2018. nov. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Van iskolàm nem vagyok buta

Fodràsz a szakmàm.

Persze gyermeket terveztem...akartam nagyin...ezèrt adtam esèlyt a kapcsolatnak...hiszen màr nincs sok időm.

A verekedèsek ..hàààt...àltalàban èn provoktam ki mert èreztem hogy nem illünk össze.

Nem kezdem el vèdeni de mindent megtesz ő villanyszerelő csak rossz helyen dolgozik

Ő nagyon akarja a babàt..de felelőtlen..nem gondolkodik.

Ès nem akar elengedni.

2018. nov. 13. 09:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!