Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan needy vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan needy vagyok, mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

32 éves férfi létemre több kapcsolatomnak is azért lett vége, mert túlságosan ragaszkodok a barátnőmhöz és ezzel megfolytom a kapcsolatot! Minden kapcsolat elején úgy indulok neki, hogy erre a területre most különösen figyelni fogok, de mégis egy idő után újból ezt tapasztalom magamon!


Szerintetek hogy lehetne ebből kijönni? Nagyon szeretethiányos vagyok, és több gondoskodásra, figyelemre van szükségem, mint átlagba a pasiknak. Ti mit tartotok egészségesnek egy kapcsolatban? Milyen sűrűn találkoztok, beszélgettek a párotokkal?


köszi a válaszokat!



2018. nov. 16. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Menj el szakemberhez feltárni a figyelem- és szeretethiányt! Amíg nincs ez feloldva benned, mindig elő fog jönni.
2018. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

1. Szerintem engedj teret a pàrodnak.

2. Ne folytsd meg,ami szintèn 1.-höz köthető.

3. Tegyèl èrte,hogy azt èrezd,hogy te egy fèrfi vagy aki kell a nőknek.

Tehàt csinàld meg magad piackèpessè.

- Menj edzeni

- megfelelő ètkezès

- Belső jàtèk fejlesztès

- szexuàlis dolgok fejlesztèse:nyalàs,squirt,bìrd mindig akárhànyszor

- prèmium ruhatár

- piackèpes szakma,magas fizetès.


Hidd el ezekkel növelődik az èrtèked plusz az önbizalmad is,meg kelendő leszel de nagyon,tudsz vàlogatni,tehát laza is leszel.

2018. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

az ilyen pasiktól mentsen meg az ég!


igen, irány egy pszichomókus.


valszeg a kötődési mintázatoddal, a szülő-gyerek kapcsolattal van a baj.


a tapadó nyáljancsikat a nők többsége lenézi és utálja.


mindig azok a legizgalmasabb pasik, akik lelkileg is önállók, szabadlelkűek, a határokat tisztelik, és nem anyucit meg pótlékot keresnek egy nőbe.

2018. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kötődési mintákban, illetve az önismeret/önszeretet hiányában kereshető a probléma kulcsa, érdemes lenne ezzel foglalkoznod. Másik megoldás, ha egy hozzád hasonlóan tapadós nőt keresel magad mellé, ha megegyeznek az igényeitek, akkor mindkettőtöknek pozitívum lesz, ahogy megfojtjátok egymást.
2018. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Alapvetően én is ilyen vagyok / voltam, és rájöttem a megoldásra.

Csak egyszerűen engedd el a dolgokat, és ne akard irányítani a dolgokat, mert úgyse tudod irányítani őket. Ha megpróbálod irányítani, akkor ellenállsz az áramlatnak, és szenvedni fogsz, ahogy én is szenvedek / szenvedtem. Igen, mert néha még mindig visszacsúszok, de végül mindig sikerül kimásznom a gödörből.

Nincs szükséged pszichológusra. Önmagadon kívül senki se képes neked segíteni. Nagyon egyszerű a megoldás.

Csak engedd el a dolgokat, ne ragaszkodj hozzájuk görcsösen. Először nehéz lesz, és kényszerítened kell magad, hogy megtedd, de ha sikerült, utána meg fogod látni, hogy mennyivel jobb úgy élni, hogy nem nyomják a válladat azok a terhek, és egyre többet fogod lerakni a súlyokat.

Szóval az elengedés a kulcs. Hagyd, hogy maguktól folyjanak a dolgok, ne akard őket irányítani, és ne állj ellent nekik. A folytonos ellenállás okozza a szenvedést.

2018. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz be egy hétvégi házat, némi kloroformot. És nem lesz gond ha elakarnak tõled menni, mert túl ragaszkodó vagy.
2018. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Ez fura, mert engem is értek már ilyen "vádak"...a kötődési mintákról...nos én azt hozom otthonról, hogy szerettük egymást, élveztük egymás társaságát, nem kellett a másikhoz időpont vagy beutaló. Ha mégis alkalmatlan volt az időpont, akkor el lett mondva, hogy most ezért és ezért alkalmatlan, aztán el lehetett dönteni, hogy megvárjuk, hogy alkalmas legyen vagy ha tudtunk, akkor segítettünk egymásnak, hogy hamarabb alkalmas legyen. Lehet, hogy ezzel deviáns vagyok, mert nem ez a mostanában divatos kötődési minta, de kiemelném, hogy ez csak mostanában van így.

Mióta kell ahhoz pszichoterapeuta, ha egy szeretetre (elvileg) alapuló kapcsolatban az abban résztvevők kötődnek egymáshoz és keresik egymás társaságát? Ha ez nem így van, akkor vagy a másiknak van baj a kötődési mintáival és van szüksége szakemberre vagy csak egy "szabadidős partner" a másik és tiszta vizet kéne önteni a pohárba. Legalábbis én így látom ezt.

32/f

2018. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat! a kötődési minta az nálam kiesik, ugyanis a mi családunkban pont ez volt a probléma, hogy az érzelmek kifejezése nélkül szerettük egymást, vagyis soha nem öleltek meg, nem mondták hogy szeretnek, szülinapnál pl nem adtak soha egy puszit, szóval elég érzelemszegény a családunk, viszont a tetteikből éreztem hogy szeretnek, és mindig gondoskodtak rólam.


szóval szerintem ezért alakult bennem ki ez a szeretethiány, mert soha nem tapasztaltam meg érzelmileg a családomban, ellenben a barátnőm amikor megölel, megcsókol, akkor nem akarom soha, hogy vége legyen.

2018. nov. 16. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Legyen két barátnőd! (csak vicceltem.)
2018. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Milyen sűrűn találkoztok, beszélgettek a párotokkal?"

Te milyen sűrűn akarsz találkozni és beszélgetni?

2018. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!