Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan needy vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan needy vagyok, mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

32 éves férfi létemre több kapcsolatomnak is azért lett vége, mert túlságosan ragaszkodok a barátnőmhöz és ezzel megfolytom a kapcsolatot! Minden kapcsolat elején úgy indulok neki, hogy erre a területre most különösen figyelni fogok, de mégis egy idő után újból ezt tapasztalom magamon!


Szerintetek hogy lehetne ebből kijönni? Nagyon szeretethiányos vagyok, és több gondoskodásra, figyelemre van szükségem, mint átlagba a pasiknak. Ti mit tartotok egészségesnek egy kapcsolatban? Milyen sűrűn találkoztok, beszélgettek a párotokkal?


köszi a válaszokat!



2018. nov. 16. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 31 éves férfiként, de nekem nem is sikerült egyetlen kapcsolatot sem kialakítani, csak barátit nővel, de annak is vége lett hasonló "szeretetből túl sokat csüngtem rajta" okból. Most úgy látom, hogy én örülnék egy hasonlóan túlszerető, túlféltő, ragadós csajszinak az életemben... aztán lehet hogy idővel nem bírnánk egymást ki tudja. De nagyon szeretném megpróbálni majd valakivel :)
2018. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Hàt..most tekintsünk el attól, hogy nâlam màr eleve minuszról indított volna egy férfi, ha azt írja magàról, hogy ő " needy"...bocsànat, de ez annyira férfiatlan... Viszont, h segítő vàlaszt is írjak, nőként én is sokszor voltam " túl sok". Nem vàltoztam meg. Egyszerűen megtalàltam azt az embert aki a Tàrsam, ma màr férjem, gyermekeim édesapja, és ugyanannyira vàgyott ràm, mint én őrà, mellette volt és van meg az a biztonsàgérzet, hogy akàrhànyszor hívhatom, ölelhetem, neki az öröm. És persze, el lehet menni pszichológushoz, fel lehet tàrni gyerekkori puttonyokat, de ezeket màr talàn szakember nélkül is érzed, làtod, tudatosítod. Én viszont azt mondom, nem véletlenül van úgy, hogy sokaknak vagyunk túl sokak, és van az az egyetlen, akinek soha nem elég belőlünk. Kívànom, hogy megtalàld ezt az Egyetlent.
2019. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyen pasim lenne!
2019. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nekem meg a barátnőm
2019. febr. 1. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!