Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miert nem kepes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem kepes a parom velem jonni?

Figyelt kérdés

A parommal nem regota vagyunk egyutt azaz nagyon az elejen 4 honapja.

De 4 honap alatt sehol nem voltunk egyutt nem mozdultunk ki...

minden hetvegen itthon ulunk tv-zunk meg ilyesmik. Engem ez nagyon idegesit mondani is szoktam neki , hogy jolenne elmenni valamerre, meg milyen rossz erzes hogy a barataimat a parjuk elviszi hetvegen kimozdulni.

Minden hetvegen veszekedes van ebbol kb . Ahogyan most is ! Elterveztuk hogy megyunk ma kirandulni a hegyekbe. De koran kell elindulni mert messze lakunk tole , es hamar sotetedik , 8 orakkor beszeltuk az indulast en felis kelltem idobe, o pedig 10 orakkor meg az agyba fekudt.. ossze is kaptunk e miatt.

Nem ertem miert csinalja ezt.. meg egy moziba se volt kepes elhivni egyszersem.. pedig ez a 4 fal kozott tespedes nem fog jot tenni se a kapcsolatnak se nekunk. Es allitolag o sem otthon ulos tipus ! Persze ha a testveret kell furikazni akkor ugrik meg kepes felkellni idobe. De ahoz nem hogy velem elutazzon. Nagyon unom mar. Hiaba akarom megbeszelni vele,

Mit tudnek meg tenni? Vagy szerintetek adjam fel ? Es szakitsak?



2018. nov. 17. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen életet él, hol ismerkedtetek meg???
2018. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nemtudom , hogy milyen eletet elt... en ugy halottam hogy a tobbi baratnojevwl kimozdult.. kulfoldre is elvitte.

De en hiaba konyorgok kezdek “megfulladni” a 4 fal kozott. Nem normalis dolog ez szerintem.

Amugy az interneten ismerkestunk meg.....

2018. nov. 17. 17:06
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Kiba$znám. Túl sok ilyenben volt részem, nem tolerálnám, na.
2018. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem fogja megerőltetni magát az ingyen lukért,ott vagy azt jó napot. Az meg full gáz ha vki a barátnőjét ennyire szégyelli.. Milyen kapcsolat max digi dugi ez a szobában..
2018. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Amugy meg az ilyen vagy nős v van más is neki,szomszéd nő volt igy huszon éves naiv baba,30 as pasi full a 4 fal közt, aztán kiderült a pasi nős ő meg az x dik digi dugi szerető volt.. Az meg h másokat vitt téged nem hát lehet itt vami azért...
2018. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor haza miert vitt ? Az anyjanak meg a tesojainak miert mutatott be?

Amugy minden idot egyutt toltunk alig vagyunk kulon , de azt csak a szobaba vagy a varosba..

2018. nov. 17. 17:45
 7/15 A kérdező kommentje:

Arrol szol a kapcsolat , hogy filmezunk es kimozdulas is csak a boltrol szol.

Hogy elmegyunk bevasarolni elelmiszerbol es ennyi.

Akkor csak nem szegyell ha felvallal a varosba ahol ismernek messzebb meg nem megyunk kirandulni.. tenyleg nem ertem

2018. nov. 17. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis jó ez igy ,felvállal,hisz elmentek kajáért a boltba.. Épitő kapcsolat..
2018. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen veszekedni, eltérőek az igényeitek, nem illetek össze. Keress magadhoz illő párt.
2018. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Mért kell téged bárhova is vinni? Mozgássérült vagy?


Ő is pampoghatna hogy nem viszed sehova. Te hova vitted el a 4 hónap alatt?


Nem tudom hogy érted-e a választ: szervezz meg egy programot, vidd el ... ha nem megy menj egyedül. Legközelebb menni fog.

2018. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!