Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak. :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. :S És hogy kit szeretek? A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
2 éve szeretek egy fiút. Tudja, hogy bele voltam esve, bevallottam neki, tavaly nyáron nagyon is jóba lettünk. De csak mint barátok.. vagyis az ő részéről. én 13 éves vagyok ő pedig 16 lesz.Kicsit nagy a korkülönbség is.Aztán most januárba elkezdtem járni egy másik fiúval. Ők ketten nagyon jó barátok. A mostani pasim 15 éves és nem érzem, hogy annyira szeretném, mint a másik fiút, akié a szívem :( Meg elég bunkó is. Aztán a másik fiúval egy időre meg is szakadt a kapcsolatom. Úgy éreztem mindent elszúrtam. Aztán mostanság megint el kezdtünk msn-en beszélgetni. Kérdeztem, hogy régen nem idegesítettem e hogy nagyon nyomultam és azt mondta, hogy ha helyes lány az illető akkor nem idegesíti...De most neki is tetszik egy lány és én vagyok a szerelmi tanácsadója. Ő nem tudja h még mindig érte vagyok oda...De a mostani pasimat is nagyon szeretem :( Mit tegyek ? :'(
2010. jún. 26. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hallgassa nemi szervedre. :D
2010. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz magadba és döntsd el melyiket szereted.2 embert egyszerre nem lehet.
2010. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mendus ***** válasza:
34%
Pff lődd fejbe magad, 13 évesen azt se tudtam mi az az msn. Na meg hogy egyáltalán pasizzak-e...eszembe se jutott!
2010. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nem értem...A mostani pasid az egész story végéig ócsároltad..Aztán a végén szereted...Meg a mostani pasiddal jöttél össze, a helyett aki tetszett..Tehát:

"Úgy éreztem mindent elszúrtam." Ez így is van!

Ezt már jóvá tenni nem tudod...Ha igen akkor én is kíváncsian várom a többi választ!

2010. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen.. mert úgy gondoltam, hogy ha elkezdek egy másik pasival járni, akkor elfelejtem.. de úgy látszik nem sikerült teljesen. Ha a pasimmal vagyon néha teljesen meg is feledkezem róla.. De ha vele beszélek felmerülnek bennem a régi emlékek...
2010. jún. 26. 00:49
 6/9 rajos :D:D válasza:
kérdezd meg melyiknek nagyobb a farka és eszerint döncs...kezedben a kulcs :D
2010. jún. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te véletlen nem egy Noémi nevű csaj vagy?
2010. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. Annának hívnak.
2010. jún. 26. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor bocs:D csak hasonló volt a sztori:D
2010. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!