Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan fiúk akiknek hiába mondod meg hogy "Bocs, de nem" és még mindig írogat hogy legyél a barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egyfolytában írogat hogy legyek a barátnője, de nem érti meg hogy nem akarok az lenni. Már egy párszor közöltem vele hogy én mást szeretek de nem érti meg. mit csináljak?

2018. nov. 18. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Tíltsd le;))
2018. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Mert sok nő ezzel játszmázik. Aztán aki tartja magát a nemhez, az később megkapja, hogy "pedig ha küzdöttél volna értem..."
2018. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert vannak olyan lányok, akiknél a nem azt jelenti, hogy "még teperj egy kicsit, mert királylány vagyok".
2018. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nemértemmiért nem tiltod az ilyet. Érdekes, nekem nem irják,mert tiltok
2018. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha 2004-ben születtél akkor idén töltötted a 14 évedet... Ez még nagyon a gyerek kategória , ilyen nincs , hogy legyél meg akarom , ezek íratlan dolgok .
2018. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
7%

Ha nem tiltod le, akkor mégis mást mit tudsz tenni? Akkor a te bajod, ha hagyod írogatni.

Én nagyon sok olyan esetet ismerek, amikor ez volt és a csaj végül beadta a derekát, ugyanis rajtuk nem lehet kiigazodni. Meg kellene végre érteniük a lányoknak, hogy a másik oldalról nem lehet tudni, hogy most éppen csak játszol vagy valóban ezt szeretnéd.

2018. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezeket az idióta tévhiteket kellene már elfelejteni, hogy a csajok nagy része csak játszmázik, stb. Nyilván van olyan gyerekes idióta, aki valóban ezt teszi, de a legtöbb esetben a NEM az valóban NEMet jelent, ideje lenne felfogni!


Sok eset volt már, ahol a férfi döbbenten állt a bíróság előtt nemi erőszak vádjával, nem értette, hogy mi a baj, hisz szerinte a nő csak játszmázott, és valójában ő is akarta a dolgot...

2018. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hidd el, sokan trükköznek, persze vannak olyan esetek amikor egyértelmű, ha még akkor sem fogja fel, az gáz.
2018. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
#7 Szinte (?) minden nő szokott játszmázni. Inkább azt nem lehet tudni, hogy konkrétan neked csak játszmázásból mond nemet, vagy azért, mert tényleg nem tetszel neki.
2018. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolja az elutasìtàst, rèszéről véget ért az ügy. Ha csak jàtszmàzik, mert annyira gyerekes ès kènyes, akkor meg nem èrdemes vele összejönni.

Javaslom mindenkinek, hogy a nem az nem legyen!

2018. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!