Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, ha a párom legjobb barátnője kinyilatkozta hogy milyen jó pasi vagyok és tetszem neki?

Figyelt kérdés

Hónapokig nem mondott semmit, mi nem is nagyon találkoztunk. A párom ment a csajos buliba, én a haverokkal. Közös összejövetel nem volt, hozzánk nem jár senki mert a barátnőm nem szereti, meg kicsi is a lakás. Egyszer félrészegen pár hete a legjobb barátnő azt mondta neki, hogy NAGYON helyes pasi vagyok, nagyon jóképű, jó a testem és vissza kell fognia magát a jelenlétemben hogy ne ugorjon rám! Meg azt is mondta amikor a barátnőm panaszkodott rám, hogy őt nem zavarná semmi rendetlenségem, ha minden nap rámásznék. Adjon neki kölcsön kicsit, majd ő “megnevel”. Meg hogy amikor először meglátott, olyan macsós és szexi voltam hogy benedvesedett (ki mond ilyet???)

Ezeket mind a barátnőm mesélte el (de egy munkatársuk is megerősítette sajnos) Most ezzel mit kezdjek? Állítólag ezek ilyen piálgatós, vihogós csajbulikon hangzottak el és józanon semmi ilyesmit nem mondott azóta sem neki. De nekem jobb lett volna ha nem is tudom ezeket, mert nagyon kellemetlenül érzem magam azóta ha egy helyen vagyunk. Hétvégén szülinapon odaültették mellém és nagyon gáz volt így beszélgetni, hogy tudom mit gondol rólam. A mosolya, a “huncutkodása” mind tudom minek szól: nekem mint férfinek. Előtte azt hittem ő ilyen típus és mindenkivel ilyen közvetlen, de csak velem csinálja ezt.

A páromat nem zavarja, sőt örül hogy egy ilyen jócsajnak is kéne a pasija, valahogy úgy van vele hogy ő győzte le a barátnőt. Mint egy trófea.

Hogyan kéne ezt kezelnem? Beszéljek a csajjal erről? Mert már tervezik hogy együtt megyünk síelni, én, a barátnőm, a csaj meg egy meleg barátjuk. Nem szívesen mennék így el, ki tudja milyen kellemetlenség fog érni. A barátnőm annyival lezárta a témát hogy ne bzuskodjak, egy igazi férfi örüljön ha bejön a nőknek és kezelje le a dolgot.


2018. okt. 25. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Úgy elküldeném a helyedben melegebb éghajlatra, hogy arról koldulna, és egy életre megemlegetné, hogy mit lehet, és mit szabad egy barátnője akárkijével.

Ez egy ócska r.ngyó, nem több.

2018. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

"Hogyan kezeljem,"

Rendesen kezeld le, különben meg fog változni rólad a véleménye.

2018. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hölgyeket jobb messziről elkerülni, aki képes csak küllem alapján tocsogni egy férfitól.
2018. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kénytelen leszel betenni neki, de csak a hegyét:)) Bénáskodni kicsit, majd gyorsan lőni. Így kiábrándul belőled. Utána mondhatod, hogy csak azért néztem meg az egyszemű endoszkóppal a vulva bejáratát, hogy többé ne kelljen féltékenynek lenned, Kincsem! Szeretlek!
2018. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Te csak egy trófea vagy, jól érzed. Az a te dolgod, hogy innen merre tovább.
2018. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peca1000 ***** válasza:
41%

Hát ha az asszony is áldását adta rá (a szövegből úgy tűnik), akkor dugd meg jó alaposan a csajt.


Mert ha mégis dobna a nőd, van helyette másik.


Lehet hogy 3-ast akar az asszony, és ìgy terel rá téged. :)

2018. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Idióta 3,14csa...
2018. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy a párodat nem igazán zavarja ez, sőt.. megszervez egy "bulit" négyesben ezzel a növel ahol a másik pasi meleg, vagyis szinte mintha kínálná a lehetőséget. Ezért ha zavar, hogy a b.nő meg a párod azon ügyködnek, hogy megdugd a jónő barátnőt akkor inkább a pároddal beszéld ezt meg.

Vagy nehéz lélekkel törődj bele...:)

2018. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eg egy ostoba k€rva.Neked tetszik?
2018. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék ha a barátnőm ilyen véleménnyel lenne a páromról. Pontosabban legyen, csak ne nyilatkoztassa ki inkább....másrèszt ha már ezt így el mesélte, nem erőltetnèm a közös nyaralást/síelèst stb. Jobb félni mint megijedni. Nem azt mondom, hogy elzárnám a pasim, mert bízom benne, de azért na...

Ez már nekem túlzás.

2018. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!