Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A párom ki van akadva,hogy van 1-2 fiú BARÀTOM,akikkel ha nagy ritkán találkozom,megöleljük es puszuljuk egymást.

Semmi komolyabb nem volt soha,csak baráti puszi és ölelés.

Túlreagalja?


2018. nov. 19. 08:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Belefér. Az is belefér, hogyha szanál, akkor szanálok én is.

32/f

2018. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Nálam beleférne. Nekem is van összesen 2 lány barátom, puszival és baráti öleléssel köszönök nekik. Ha barátnőm ugyan így barátilag ölelné meg a fiú barátait nem zavarna.
2018. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jaj,már,csak kíváncsi voltam,hogy másnál hogy megy.

A 20-as éveimben járok,ez a 2 férfi illető már 10 éve a barátom,soha semmi nem volt köztünk.Évente 2x találkozunk kb,de az is megvan szólva,ha akkor adunk 1-1 arcrapuszit.

2018. nov. 19. 14:04
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

A barátodnak kevés az önbizalma és féltékeny, azt meg ti tudjátok akartok egy ilyen kapcsolatban élni.

Beszélni kellene róla, igazából mitől fél, mi a problémája ezzel?

2018. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele.Ő annó ölelgette pár lány haverját,amiért nem szóltam,de nekem nem lehet évi 2x ...Ez az,ami igazságtalan a számomra egy pöppet.
2018. nov. 19. 14:38
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
Túlreagálja. Ha a párom rendszeresen ezt művelné, akkor én már kiadtam volna az útját..... Én nem tudnék együttélni egy olyan emberrel, aki annyira primitív szinten van, hogy a szexen kívül semmi mást nem tud elképzelni két ellenkező nemű ember között. Én ezt nagyon szánalmasnak és nevetségesnek tartom. Vannak fiü barátaim, akiket imádok és rengeteg közös emlék, élmény köt össze minket, hiszen együtt nőttünk fel. Szeretem őket, sokat jelentenek nekem és fontosak számomra, emiatt mi is szoktunk ölelkezni vagy puszizkodni. Ez számomra teljesen természetes és normális. Nem értem, hogy ebben hol van a probléma.... Másrészt pedig felmerül a kérdés, hogy ha a párom nem bízik meg bennem, akkor miért van velem? Én nem fogom senkinek sem a nyafogását hallgatni, ha féltékeny vagy egy mocskos ribinek tart, aki meg fogja csalni, akkor nem kell velem lenniy ennyire egyszerű a dolog. Szerencsére nálunk ebből nincsen probléma, meg tudjuk beszélni és mindketten megértjük a másikat.
2018. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!