Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én várok túl sokat? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok túl sokat? Nektek mennyi találkozás lenne normális egy pátkapcsolatban havonta 35 év felett együttélés nélkül, amennyiben nem laktok messze egymástól?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem párkapcsolat! Próbáld megbeszélni vele, ha nem akkor viszlát. 35 évesen ne húzzátok egymás idejét.
2018. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nèzd,elmúltál harminc èves.Gyanúsnak kène lennie,hogy nem kèr abból az öt percből sem.Nyilván mert te csak cserejátèkos vagy a kispadon,otthon várja az igazi párja.Vagy simán nem tart többre szexpartnernèl.Jó reggelt kívánok...
2018. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért vagyok vele, mert én szerelmes vagyok belé. Lehet, hogy igazatok van és emiatt nem akarom elhinni, hogy nem akar velem lenni, mert telefonba mindennap elmondja, hogy szeret. Hinni szeretnék ebben.
2018. nov. 20. 21:22
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértésnek vedd, de tanulj meg egy dolgot az, ami hidd el, sokkal könnyebbé fogja tenni az életed. Az embereket ne az alapján ítéld meg, hogy mit mondanak neked, hanem hogy mit tesznek érted. Ezt 30 körül azért már illene tudni pár korábbi pofonból.
2018. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!