Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a barátommal?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és a napokban vettem észre,hogy egyre többet ül a gép előtt, valamilyen GTA szerveren játszik a haverjaival,akiket ott ismert meg a játékban. Tegnap már délben otthon volt és este 8ig csak a gépett nyomta. Azt mondja unatkozik itthon és ezzel azt is jelenti,hogy mellettem is unatkozik. Félek hogy a kapcsolatunk ellaposodott. Amint hazaérek, főzök és mehetek olvasni vagy tévét nézni, mert a barátom nem akar törődni velem. :/ Mikor gépezik és mikrofonon beszél a többiekkel+ lővöldöznek egymásra akkor olyan jól elvan sőt jóízűen nevet. Ha pedig hozzám jön csak csókolgat és sose mondja hogy menjünk el valamerre. Hiába mondom menjünk sétálni stb semmihez nincsen kedve. Ez nagyon fáj nekem és ha elmondom neki a problémámat annyit mond ne hisztizzek. Mindketten 22 évesek vagyunk. Mi lesz ha gyerekünk lesz és Ő ilyen marad?

Nem gond ha játszik csak engem is vegyen észre. Mit tehetek ellene? Most is azt nyomja már délután óta.


2018. nov. 20. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tapasztalatlannal tűnsz abból kiindulva amit írsz. Ha nem érzés jól mahadat mellette akkor ezt mindenképpen hozd egyértelműen a tudtára és ha nem változtat akkor lépj ki egy olyan kapcsolatból ami sehova nem vezet.


Volt ilyen masszív játékos időszakok nekem is, ma már tudom, hogy az egész csak elpazarolt idő.

2018. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

8 órát nyomja? Ez már függőség. Valahogy kikellene szakítani belőle. Enm egyszerű tudom. Az én férjem is ráfügött régebben egy ilyen játékra, de mivel csak este nyomta pár órában ezért annyira nem zavart, megha valami program volt akkor jött velem. Aztán szépen megunta, ma már alig játszik vagy gépezik.

Kellene olyan programokat szervezned ami őt is érdekelné. Mozi? Egy jó kajálás valahol? Elmenni télen korcsolyázni vagy valami olyan programra amit azelőtt szeretett. Ha kiszabadul néhány órára a gép elől akkor megtapasztalja hogy vannak más jó dolgok is és talán nem fog annyit játszani.

Ne fenyegetőzz, ne vádaskodj vagy ne nyafizz neki, csak normálisan mondd el, hogy te pl szombaton ezt és ezt szeretnéd és utána azt csinál amit akar. Ha nem áll kötélnek akkor menj el egy barátnőddel majd meséld el milyen jó volt. Ha totál nem hozza majd lázba semmi akkor lehet elkell majd gondolkoznod rajta, hogy talán nem mellette a helyed mert nem veszi figyelembe hogy te mit szeretnél. Ehhez viszont idő kell eldönteni, az ilyen függőségek sajna betudják szippantani az embert rendesen.

2018. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel neki a kèrdèst,szeret-e mèg tèged?Aztán hètvègèn fogd magad,szervezz magadnak külön programot.Ha ez sem hatja meg,talán jobb lesz neki hátat fordítani.
2018. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 év alatt megunt már. most keres valami más hobbit amivel foglalkozhat, de a hamis biztonságérzet miatt nem fog kidobni téged... :)

plusz ingyen szex miatt természetesen...


ez a kapcsolat már halott

2018. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!