Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a férjeteknek/feleségetekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a férjeteknek/feleségeteknek mindent elmondotok, mindent megbeszéltek?

Figyelt kérdés
Nálunk ez úgy működik, hogy én mindenről számoljak be,ő nem mond semmit. Megbeszéltük, hogy veszünk egy laptopot és egy szárítógépet. Holnap nagy akciók, megy pestre. Nem szól, mert neki ott dolga van. Venni s akar ezt azt. Mikor kérdeztem, hogy mennyibe kerül, terelt, majd otthagyott. Ez normális dolog így?
2018. nov. 22. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, de te férjed, nem az enyém.


Én férjem még azt is elmeséli, ha megy a hasa, pedig azt nem is mindig akarnám tudni.

2018. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is mindent elmond

Neha ez is sok tud lenni :-)

2018. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Kinél hogy. Külön kassza? A száritót onnan tudom, hogy vett a nejem, látom az új kütyüt. Közös kasszánál viszont már érdemes, illik megbeszélni, legalább is, olyat ami nem 5-10 ezer forintos tétel. A nagyobb kiadásokat.
2018. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem mesélünk el egymásnak mindent (többek közt ilyen apró szarságokról, hogy mit ettünk ebédre, vagy milyet székeltünk pl. nem szoktunk szót ejteni, mindkettőnket fárasztja a small talk, vagy a barátaink titkait, a velük való beszélgetéseket sem beszéljük ki egymással), de minden olyat igen, ami vagy említésre méltó, vagy mindkettőnket érint. Az is teljesen alap, hogy megvan a kölcsönösség, egy ilyen kettős mércés "neked mindent, nekem semmit" szarkupacban alapból benne se maradnék.
2018. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt vettem zokon, hogy állandóan megy a nincs pénzem duma, de több tízezres kiadást nem beszéli meg velem.
2018. nov. 22. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ez már komoly probléma!

Mi is mindent megbeszélünk és a férjem (ahogy már előttem is írták), néha többet is elmond, mint kellene, de a kiadásokat, terveket, célokat átbeszéljük: újra és újra.

2018. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!