Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után megtudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megtudnátok bocsátani a feleségeteknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A feleségemmel mind a ketten 27 évesek vagyunk és nemrég volt az esküvőnk. Öt éve vagyunk együtt és sohasem volt köztünk veszekedés és mindig őszinték voltunk egymáshoz. Én mindig is szerettem volna gyerekeket és a feleségem is mindig mondta, hogy Ő is nagyon szeretne. Azonban az esküvőnk után pár héttel sírva elmondta nekem, hogy neki sohasem lehet gyermeke és ezt az első perctől kezdve tudta. Nagyot csalódtam benne, hogy éveken keresztül a szemembe hazudott. Ezek után nem tudok úgy rá nézni mint azelőtt.



2018. jún. 18. 17:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Na ez aztán a dráma. Miért nem lehet neki és miért nem mondta ezt el neked ?

31/f

2018. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
Legvégső esetben ott az örökbefogadás lehetősége.
2018. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
80%
Ezen nincs mit megbocsátani, ez egy hatalmas átverés volt részéről. Gyorsan válj el, mielőtt bármilyen vagyont is meg kellene osztani vele!
2018. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%

Nálam válóok lenne. Végig becsapott, csak hogy elvedd.

Ha előbb szól, mikor először beszélünk a gyerekvállalásról, akkor valószínüleg nem érdekelt volna, és elfogadom. Tehát nem a meddősége miatt válnék. A hazudozás és a másik átverése nem fér bele se egy házasságba, se egy kapcsolatba.

2018. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nagyon szeretem Őt de ez nagyon rosszul esett, hogy a szemembe hazudott éveken keresztül.
2018. jún. 18. 17:38
 6/39 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Gondold magad a helyébe.

Feltételezem, hogy nem merte elmondani. Nehogy elveszítsen.

Képzeld el, hogy milyen nehéz lehetett neki.



41 éves férfi vagyok. Nekünk sem lehet gyerekünk.

A feleségemnek van egészsegügyi problémája.

Mégis együtt vagyunk.

2018. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tőle elválni de a bizalmamat elvesztette. Ha évekkel ezelőtt a szemembe mondta volna az igazságot akkor sem hagytam volna el. De Ő inkább hazudott és ez fáj a legjobban.
2018. jún. 18. 17:42
 8/39 anonim ***** válasza:
91%

Tudod nagyon könnyű halogatni a dolgokat.

Nagyon nehéz közölni egy ilyen problémát.

2018. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

Értem, hogy félt a reakciótól, hogy esetleg elhagyod, de ekkorát hazudni éveken át a lehető legaljasabb húzás.


Ezek után én nem tudnék rá társként tekinteni, és szerintem el is válnék.

Az egész házasság hazugságra épül, sőt, gyakorlatilag az egész kapcsolat az öt év... felejtős, nekem nem kéne ilyen nő ezek után, és NEM a "nem lehet gyerekem" miatt.


A titkolózás mellett a hazugság azonnali szakítóok nálam, egyáltalán nem tolerálom senkitől, aki hazudik, az megszűnt számomra létezni.


Ez pedig nem a "kis füllentés"-kategória.

2018. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

Mi olyan nehéz ezen közölni bármit is?


Nekem nem lehet gyerekem, amikor komolyabbra fordultak a dolgok, elmondtam a páromnak, hogy nem szülhetek. Ennyi.

Ő elfogadta, és próbálkozunk, hátha, de ha nem lesz gyerek, akkor nézünk más alternatívát.


De NEM hazudtam a szemébe x éven keresztül, hogy "kényelmesebb legyen"


A 41 éves pasinak meg: teljesen más, ha TUDOD, hogy nem lehet gyerek, elfogadtad, és így mentél bele a kapcsolatba, meg tök más, ha a "szerető" feleséged közli veled, miután elvetted, hogy "jaaa, 10 éve tudom, hogy nem szülhetek, bocs, hogy most szólok róla".


Undorító suttyóság.

2018. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!