Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztikirálynő vagyok emiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztikirálynő vagyok emiatt, vagy érthető, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Először is, távkapcsolatban vagyok, ami viszonylag friss, 5 hónapja vagyunk együtt.


A barátomnak húzós hete van, sokat tanul. Egész héten minden nap csak én kerestem őt, én írtam többnyire napközben is, ő alig válaszolt. Tegnap éjjel "nagyon szeretlek"-kel búcsúzott (ahogy általában szoktunk). Ma nem írtam neki, mert belefáradtam, hogy mindig én keressem. És ő sem írt.


Jogosan esik rosszul, hogy olyan, mintha nem is gondolna rám? Azért egy sziát lehet írni akkor is, ha nagyon elfoglalt az ember, nem? Ráadásul már egyszer volt erről szó és mondtam neki, hogy én igénylem, hogy minden nap beszéljünk, legalább egy kicsit. Akkor volt változás, sokat beszéltünk és mintha rendbejött volna a dolog. Aztán most megint ez van.


Egyébként harmonikus a kapcsolat, eddig még nem veszekedtünk, mindent meg tudunk beszélni. Úgy érzem, ha megint mondanám ezt, akkor esetleg sok lennék, és pont ezzel taszítanám el, hogy figyelemre vágyom

De ez olyan nagy kérés, hogy minden nap beszéljünk egy keveset legalább?


Mindketten a huszas éveink elején vagyunk.


2018. ápr. 27. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valóban csak ezen a héten van így, én nem kerítenék ennek ekkora jelentőséget. Biztosan nagyon leterheli a sok tanulás, ahogyan te is írtad. Plusz hozzátenném, hogy mindenkinek mások az igényei ő valószínűleg kevésbé igényli a folytonos figyelmet.
2018. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem érthető. Akinek igazán fontos vagy az úgyis fordít rád időt és energiát. Nekem ez furcsa lenne, nekem is volt távkapcsolatom, de minden nap beszéltünk telefonon és írtunk egymásnak, még akkor is, ha folyamatosan tanult.
2018. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Kislány, ide jelenne megtanulni empátiát érezni a másikkal és kompromisszumot kötni. Plusz vegyél vissza az egódból, mert nemcsak te létezel.
2018. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Hisztikirálynő vagy.
2018. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nyilván nem csak én létezek, és figyelembe veszem az ő akaratát, részben ezért is nem írtam ma neki. Tudom, hogy milyen a sok tanulás. Én a szakdolgozatomat írom, de így is találok időt, hogy beszéljünk, neki ez egy "sima" vizsgaidőszak. Nem mondom, hogy könnyű neki, vagy, hogy nekem nehezebb.


Úgy gondolom, hogy képes vagyok kompromisszumot kötni, nem lógok állandóan rajta. A skypeolások is leginkább az ő idejétől függenek, én mindig szakítok időt rá.

2018. ápr. 27. 22:25
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Kíváncsiságból: Melyikőtök milyen szakon van?
2018. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szerintem lényegtelen, de a kedvedért: én végzős vagyok tanító szakon, ő elsőéves matek szakon. (Külföldi egyetem, igazából csak 4 órája van.)
2018. ápr. 27. 22:27
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban az egyik fél mindig jobban szeret, jelen helyzetben ez valószínűleg te vagy, de nincs ezzel semmi gond, ez még nem jelenti azt, hogy a párod nem szeret szíve teljes szeretetével.


Nálunk is így volt ez az elején, mi is távkapcsolatban vagyunk egyelőre. Mára már ő keres sűrűbben, mélyültek irántam az érzései és sokkal jobban igényli a társaságom, mint pár hónappal ezelőtt.

2018. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is baj volt a kapcs. Elején. Mondjuk ő minden nap keresett. De aztán csak ilyen egyszavas válaszok,mig engem beszéltetett. Ez tökre zavart. Aztán felhoztam h miért van ez és akkor azt mondta h ő nagyon utál írogatni. Szeretne felhívni minden este, de én sosem vagyok egyedül és én nem szeretném ha a fél család hallaná a beszélgetésünket... és ebben igaza volt. Azóta minden este telefonálunk és ő hív gyakrabban :)


Hidd el a fiúknak kisebb erre az igényük. Írd neki h puszilod és legyen szép napja aztán majd ír. És ami még fontos!!! Foglald el magad. Mikot én uncsizom sokkal hajlamosabb vagyok idegesíteni telón.

2018. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%
Mint par eve tavkapcsolatban elo ember, javaslom, hogy ezt a "nem valaszolok mert talalja ki, hogy mi bajom van, es akkor se valaszolok, ha szepet ir, es aztan megsertodok, amiert nem ir, mert biztos nem gondol ram, es inkabb gondolkozzon el magan" hisztin surgosen kapcsolnod kell. Ez egy tavkapcsolat, aminek az esszenciaja a kommunikacio, es pont ezert a legtobb ember egyszeruen nem erett ra agyilag. İtt nem lehet igy viselkedni mert mar most elkezdted megolni a kapcsolatot. Egyet fel kell fogni: lesz olyan idoszak amikor epp te irkalsz lesz amikor o, lesz amikor hetekig akar mindketten elvagytok havazva es a max. egy jo ejszakat uzenet lesz este, de ez ezzel jar. Ezt vallaltatok. Egymasert. Ha neked ez nehez, nem vagy ra lelekben erett, akkor nem kotelezo csinalnod.
2018. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!