Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mennyire nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire nehezen köteleződtök el?

Figyelt kérdés

Bánt, hogy 4 év után a párom nem érzi még itt az idejét annak, hogy összeházasodjunk, lassan családot alapítsunk. Nem akarom állandóan rágni a fülét, tavaly egyszer nagyon összevesztünk emiatt, akkor azt mondta nem tudja hol van az a pont amikor egy férfi azt mondhatja, hogy ő ezen nő mellett akarja leélni az életét. Teljesen úgy jött le a téma, hogy nem biztos az érzéseiben irántam. Rosszul esett, de abban maradtunk, hogy majd ha úgy érzi megkér. Eltelt egy év és még mindig nem adta halvány jelét sem, hogy egyáltalán valaha is szeretné. Ha ismerősök rákérdeznek mindig csak legyint, hogy ráér az még...

Nekem ez iszonyatosan rosszul esik, az eleje óta tudja, hogy fontos nekem a házasság. Lassan 30 éves leszek, ő idősebb. Rendezett anyagi körülmények között élünk, közös lakásunk van, közös hitellel. Jól elvagyunk a hétköznapokban, szóval nem értem... Nem akarom hogy azt érezze erőltetem és én sem akarom, hogy csak azért kérje meg a kezem, mert kihisztiztem, így nagyon beszélni sem beszélünk a témáról. Engem ez az egész felőröl.

Szóval férfiak, mi lehet ennek az oka szerintetek?


2018. nov. 23. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A házasság választás, döntés, felelősség(vállalás)!
2018. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
anyukája nem mondta neki, így eszébe sem jut
2018. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elköteleződés problémája a rossz korai anya-gyerek kapcsolatból eredeztethető. Más esetben inkább a felelősségvállalás nem vállalása, ami dominál (tehát sokan szeretnének társat maguknak, de laza kapcsolattal, ahol gyerek nem figyel be, mert az már felelősséggel járna).
2018. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%

Miért ilyen fontos számodra az esküvő?? Soha nem fogom megérteni

N

2018. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

"nem tudja hol van az a pont amikor egy férfi azt mondhatja, hogy ő ezen nő mellett akarja leélni az életét."


ilyen csak a mesélben van!


ha el is vesz, senki nem garantálja, hogy életfogytig tart.


másrészt te is azon nők körébe tartozol, akik majd összecsinálják magukat, csak végre elvegyék őket.

2018. nov. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23%

Te házastársat és apát akarsz a gyerekednek.


Ő meg ezek nélkül lehet, hogy jól megvan.


És neki van igaza!



Az a fajta kétségbeesés ordít a soraidból, ami a legtöbb 30 körüli vagy 30+ nőből.


Tehát az már nem is opció, hogy "csak" szeretni egymást és együtt lenni mindenféle lepapírozás és szaporodási szándék nélkül.

2018. nov. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

9-es neked az alapbeállításod, hogy hülye vagy mint a seggem, vagy valaki eltekert benned valamit.


Meg a többiek. Pl. 61%-os, senkit nem érdekel itt, hogy te mit akarsz. Nem rólad szól a kérdés és a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy te nem akarsz házasodni meg gyereket szülni.


Semmi nem üvölt a kérdező soraiból. Gusztustalanok vagytok, hogy ti nagyasszonyoknak képzelve magatokat, igazi mai 21. századi nőként beszóltok egy nőnek, aki házasodni akar. Nem tudom hogy képzeltétek egyáltalán. Ha házasodni akar, akkor azt akar. Még őt szeditek szét, nem a nyomorék pasiját, aki nem képes kimondani, hogy b..aszottul nem akar házasodni, legalábbis a kérdezővel nem. Neeem, nem őt, a nőt, a kérdezőt, őt cseszitek le. Micsoda dolog, hogy házasodni akar. Borzasztó tényleg.


Elnézést kérdező, hogy kiaakadtam, de felbosszantanak az ilyen gyökér embertípusok, akik nem akarnak házasságot és gyereket és ezért leszólnak minden nőt, aki meg igen.

Nem akar téged elvenni. Ez egyértelmű. A kérdés inkább csak az, hogy te ezt elfogadod-e, vagy sem. Amennyiben nem, ne húzzátok egymás idejét. Kívánok neked egy olyan férfit, akivel megvalósíthatod ezt.

2018. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Mi tobb mint 4eve vagyunk egyutt.

Kb fel eve élünk egyutt. Baratnom meg az elején elmondta h ő házasodni akar meg gyerekeket. Ez eloszor is nekem nyomasztó volt és kételyt keltett bennem mert nem tudtam h csak gyereket akar "csináltatni" es igy akar megfogni.. Aztan mondta h 25-27 eves kora közt akar szülni illetve a 2.at 30 eves koráig szeretné. Mert fiatal anyuka akar lenni. De ez akkor is úgy hangzik mint egy ütemterv h bárhogy is lesz ,ezt be kell tartani. Idegesítőnek hat a dolog mert bnőm is 2hetente jegyzi meg h mikor kérem meg legalabb a kezet..

2018. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nincs bűntudat keltés, nem mondogatom neki, nincs semmi beütemezve, de azért az ember tervez előre, persze. Nem tudom és nem is szeretném megmagyarázni mit jelent számomra a házasság. Nekem fontos, hogy házastársamnak nevezhessem azt a férfit, akit társamul választottam. Ezen dolgokat az elején letisztáztuk és egyetértettünk. Nem kapálózok kétségbeesetten, egyszerűen csak elgondolkozom mostanában a miérteken. Még várok egy kicsit, de nyilvánvalóan ha ezt tüskének érzem sokáig és nem változik semmi, akkor meg fogom beszélni vele a témát.


Megjegyzem közös lakásunk van, fele-fele tulajdonjoggal, közös hitellel adós és adóstársi viszonyban. Jelenleg én keresek jobban, megéltem előtte is egyedül a fizetésemből, nem akarok rajta nyerészkedni, pláne nem egy válásnál. A meglévő "kötelékünket" jóval nehezebb felbontani, mint a házasság kötelékét, tehát előbb kellett volna gondolkoznia, ha fél az elköteleződéstől... :)

2018. nov. 24. 18:11
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatbol kerdzetem a kerdezotol vagy lenezesbol , hogy miért fontos neki ennyire a házasság, esküvő . Őszintén érdekelt engem mert kiváncsi voltam ennyi. Soha nem vágytam eskuvore nem álmodoztam róla és nemis tervezem stb ( tudom tudom ezt a kutyat nem érdekli de véleményt csak írhatok) ezért is kerdeztem hogy megertsem azokat akiknek ez fontos , hogy miért . Engem érdekel hogy más mit mert tesz vagy mit gondol pláne ha az ellentéte annak pl amit én gondolok. Szeretem más szemszögből is látni a dolgokat. Kérdező köszönöm a válaszod , tényleg nem rosszbol kerdeztem

Senkit nem nezek le mert mindekinek a saját döntése hogy mit szeretne

Kérdező lehet hogy nem magával a házassággal van baja a parodnak hanem az azzal járó “felhajtással”

2018. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!