Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja a barátom sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom sok mindenre hogy hülyeséget beszélek?

Figyelt kérdés
Most nem írnék konkrét példát, de mindenre ezt mondja. Meg ha valamit mondok, akkor mondja nekem hogy mit csinálok egyes szám 3. személyben. Sőt még a hangját is elvékonyítja és leutánozza mit mondtam.
2018. nov. 25. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Gúnyolódik rajtad, egyrészt azért, mert látja rajtad, hogy veled megteheti, mert gyenge jellem vagy. Másrészt azért, mert egy semmirekellő, akiből hiányzik a tiszteletadás.


Nem véletlen, hogy a te pasid, nem pedig másé.

2018. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert teljesen hülyének lát, és valljuk be, hogy nem téved. Ezerszer válaszoltunk neked, de még mindig nem fogtad fel, mint valami fogyatékos.
2018. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről írsz, most tettem fel erről kérdést.
2018. nov. 25. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
De szeretem,hogy ennyiből a válaszolók levonnak olyan következtetést,hogy hülyének nêz,nem tisztel stb.Pedig simán el lehet úgy is képzelni hogy viccel az illető és egyáltalán nem sértés a szándék.Mivan a saját kis életetek televan negatìvummal és nem bìrjátok ki hogy máséba is bele ne tunkoljátok?
2018. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Ez komoly dolgokra is igaz? Ha komolyan kellene beszélni?

Nem lehet, hogy próbálja így elbagatelizálni a dolgokat? Talán így nem tűnik annyira súlyosnak?

2018. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Miért hazudsz? Tényleg tettél már fel erről nem is egy kérdést.

;)

2018. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Az enyém is szokta mondani és utána, ha látja rajtam, hogy rosszul esik, akkor mindig mondja, hogy jajj már, veled viccelni sem lehet. 35+N
2018. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

De, feltetted már ezt. Ne mondd! Kizárt, hogy a másik 20 kérdésed pont ugyanígy feltéve másé legyen...

Bunkó a pasid. Ha neked ez így jó, hajrá.

2018. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!